Karnety na mikołajki! W przedsprzedaży już od 5 grudnia!

Karnety na mikołajki! W przedsprzedaży już od 5 grudnia!

We wtorek 5 grudnia o godzinie 14:00 ruszy zamknięta przedsprzedaż karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław w sezonie 2024. Do udziału w przedsprzedaży uprawnieni będą posiadacze całosezonowych wejściówek z sezonu 2023. Sprzedaż otwarta, dostępna dla wszystkich kibiców, rozpocznie się 6 grudnia o 14:00. 

W sprzedaży dostępnych będzie maksymalnie 7.500 całosezonowych wejściówek. 

Poza klasycznym karnetem, zapewniającym wstęp na wszystkie mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi oraz prawo do udziału w przedsprzedaży biletów na FIM Speedway Grand Prix i mecze Play-Off, kibice będą mogli wybrać także nowy „Złoty” Karnet.

„Złoty Karnet” będzie obowiązywał także na ewentualne mecze rundy Play-Off, bez konieczności zakupu biletów na finałowe spotkania; mecze U24 Ekstraligi, turnieje DMPJ i Puchar Ekstraligi 250cc (dot. spotkań rozgrywanych we Wrocławiu). 

Karnety będą dostępne na stronie bilety.wts.pl. Wszystkie całosezonowe wejściówki zapisywane są na jednorocznych kartach zbliżeniowych, które po zakupie będzie można odebrać we wskazanych w kolejnych komunikatach terminach lub w dniu pierwszego meczu sezonu.