BROOKVENT NOWYM SPONSOREM WTS SPARTY WROCŁAW

BROOKVENT NOWYM SPONSOREM WTS SPARTY WROCŁAW

Z wielką radością ogłaszamy, że firma Brookvent została nowym sponsorem Klubu. Firma Brookvent została założona w 1984 roku i od tego czasu intensywne inwestuje w badania i rozwój dostarczając branży budowlanej innowacyjne i energooszczędne systemy wentylacyjne.  Brookvent zapewnia pełną obsługę, począwszy od wstępnych propozycji technicznych i projektów po dostawę końcowego produktu i obsługę posprzedażową. Dzięki konsekwentnemu dążeniu do celu osiągania najwyższej jakości, Brookvent stał się wiodącym dostawcą systemów wentylacyjnych w całej Europie i największym producentem nawiewników okiennych w Polsce.:

– Żużel to nie tylko pasja, to dla nas symbol determinacji, dynamiki i wspólnej walki o sukces. Poprzez to wsparcie chcemy nie tylko promować sport, ale także wzmacniać więzi społeczności lokalnej i inspirować do osiągania wspólnych celów. Z niecierpliwością czekamy na emocje, jakie przyniesie nasza wspólna droga! – mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Zarządu BROOKVENT.

– Serdecznie witamy firmę BROOKVENT w gronie naszych sponsorów. Dbanie o jakość oraz konsekwencja w działaniu to zdecydowanie nasz wspólny mianownik. Wierzymy, że to początek naszej wieloletniej współpracy i nie możemy doczekać się startu nowego sezonu by pokazać pełną moc możliwości – dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Więcej o ofercie nowego sponsora Klubu znajdą Państwo na stronie www.brookvent.pl