wolontariat wtsKogo poszukujemy?

Młodych osób, które chcą pomagać w organizacji imprez na Stadionie Olimpijskim. Do obowiązków może należeć np. pomoc kibicom w wejściu na stadion, udzielenie odpowiedzi na pytania fanów lub informacji, gdzie kibic może rozwiązać swój problem.

Co oferujemy?

Co najważniejsze wolontariusz może dołączyć do naszego zgranego grona, poczuć atmosferę przygotowań do zawodów na najbardziej nowoczesnym stadionie żużlowym na świecie, zobaczyć jak żużel wygląda z innej perspektywy czy nawet uczestniczyć w wybranych treningach do zawodów drużyny Betard Sparty Wrocław. Na koniec sezonu organizujemy podziękowanie dla wolontariuszy, na którym przy wspólnym grillu omawiamy miniony sezon, często w obecności zawodników czy sztabu szkoleniowego drużyny. Wolontariusze często otrzymują także szansę wejścia do parku maszyn po zawodach PGE Ekstraligi. Organizujemy wyłącznie dla nich także konkursy, w których do wygrania są np. gogle Taia Woffindena z jego autografem. Ponadto, wolontariatu to doskonały start drogi, na której końcu może być codzienna praca w Klubie.

Oczywiście, każdy wolontariusz, który stanie się częścią naszego zespołu może otrzymać certyfikat i referencje, w których opiszemy jego główne cechy charakteru, stopień zaangażowania w pracę na rzecz Klubu.

Jak się do nas zapisać?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy WTS Sparty Wrocław napisz do nas maila na adres wolontariat@wts.pl lub zapisz się do grupy na facebooku Wolontariat WTS Sparta Wrocław