SPONSORZY KLUBU

Sponsorzy Klubu

betard

Sponsor Tytularny BETARD Sparty Wrocław

chemko

Chemeko-System Sp. z o.o. Profil firmy to kompleksowa gospodarka odpadami, obejmującą odbiór odpadów, segregację, odzysk oraz unieszkodliwianie odpadów nie nadających się do ponownego wykorzystania.  Takie całościowe spojrzenie na gospodarkę odpadami pozwala firmie dostosowywać działania do indywidualnego klienta, działać efektywniej, zmaksymalizować  ilość odzyskanych odpadów oraz  dbać o środowisko naturalne.

immergas

Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat. Polski oddział Immergas powstał ponad 24 lata temu i dziś jest jedną z wiodących marek w rankingu producentów gazowych kotłów kondensacyjnych na polskim rynku. Oprócz najwyższej jakości kotłów gazowych firma posiada w ofercie pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, urządzenia hybrydowe, a cała oferta produktowa wpisuje się w założenia rządowego programu “Czyste Powietrze”. Oprócz oferty domowej, skierowanej do użytkowników indywidualnych, ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900KW, pozwalającymi na tworzenie systemów kaskadowych, pokrywających zapotrzebowanie na ciepło w obiektach komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.

rosiek

Hurtownia alkoholi Rosiek&Rosiek

wroclaw

Miasto Wrocław

aquapark

Co wybierzesz? Wodne szaleństwo w kompleksie Basenów Rekreacyjnych? Radość pływania w Basenie Sportowym? Relaks dla ciała i ducha w Saunarium? A może chcesz zadbać o formę w strefie Fitness&Siłownia? Aquapark Wrocław to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

beckhoff

New Automation Technology

Beckhoff wdraża otwarte systemy automatyki na podstawie technologii sterowania opartej na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Linie produktów są dostępne dla wszystkich obszarów, które funkcjonują jako indywidualne komponenty lub w połączeniu jako kompletny, skoordynowany system sterowania. Nasza New Automation Technology oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach – od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynkiem

esv

ESV S.A. Działamy na rynku energetycznym już od ćwierćwiecza Należymy do największych niezależnych dystrybutorów energii (OSD) na terenie Polski Zasilamy obszary przemysłowe, nowoczesne centra i galerie handlowe, biurowce, hotele, lokale usługowe i urzędy Posiadamy własne sieci dystrybucyjne i kompetentną kadrę Stworzyliśmy grupę kapitałową o zasięgu ogólnopolskim, składającą się z kilkunastu spółek. Stale poszerzamy obszar naszego działania. Tworzymy innowacyjne, indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

wroclaw airport

Wrocławski Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika

toi toi

TOI TOI POLSKA ul. Płochocińska 29, 03-044 Warszawa, 022/ 614 59 78

milart

Firma Milart Sp. z o. o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Zajmujemy się budową i sprzedażą nowych domów jednorodzinnych, domów z zabudowie szeregowej, budynków wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych.

pneumat

Pneumat System to firma rodzinna założona w 1976 roku przez Ryszarda Pachurę. Po 40 latach stery w firmie przejęli jego synowie: Dariusz i Tomasz. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą części pneumatycznych. Oprócz tego oferuje usługi specjalistyczne w zakresie pneumatyki i nie tylko, np.: projektowanie instalacji sprężonego powietrza, monitoring serwisów sprężarek czy kalibracja urządzeń pomiarowych.

entrack

Wyłączny dystrybutor NTP, MITO, NWP Od ponad 40 lat, ENTRACK jest jednym z największych, europejskich dostawców części ścieralnych oraz podwoziowych do maszyn budowlanych na terenie Skandynawii i północnej Europy. Idąc za potrzebami klientów rozszerzyliśmy naszą działalność i od kilku lat posiadamy swoje siedziby również na terenie Polski oraz Włoch. To co nas wyróżnia na rynku, to szeroka gama własnych produktów pod markami NTP, NWP, MITO z jednoczesnym dostępem do produktów od największych światowych dostawców. Dzięki dużej liczbie oddziałów na terenie całej Europy, gwarantujemy szeroką dostępność części, najlepszą cenę oraz szybką dostawę.

baumatech

Baumatech to nowoczesna i mobilna firma, która w każdym z obszarów dostarcza swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji. Nowy Sponsor naszego Klubu oferuje nie tylko wykonawstwo obiektów, ale także doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

nawrot

Dealer Renault, Dacia i Hyundai. Długołęka, ul. Wrocławska 33 B, 55-095 Mirków

Röben Polska to część rodzinnego koncernu produkującego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość produktów sprawiają, że marka znajduje się w czołówce producentów ceramiki budowlanej. Oferta marki obejmuje ponad 1500 produktów – cegły i płytki klinkierowe, dachówki ceramiczne, klinkierowe cegły brukowe, ceramikę posadzkową, systemy schodowe oraz gotowe elementy małej architektury. Wszystkie te materiały wykonane są z ceramiki, cenionej przede wszystkim za: doskonałe parametry techniczne, naturalność, pozostawianie niskiego śladu ekologicznego, trwałość, tworzenie korzystnego mikroklimatu oraz wysokie walory estetyczne. Liczne nagrody i wyróżnienia są wyrazem dużego uznania Klientów oraz potwierdzeniem wysokiej jakość ceramiki budowlanej. W 2017 roku marka otrzymała tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2017 w kategorii producenci klinkieru, a w 2018 r – godło „Top Marka 2018” w kategorii Jakość i innowacyjność w branży budowlanej. Więcej na: www.roben.pl

ampol

Firma AMPOL ma już za sobą ponad dwudziestoletnią historię. Pod obecną nazwą funkcjonuje od 2000r. AMPOL zajmuje się głównie importem warzyw i owoców z Hiszpanii i Włoch. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Aby nadążyć za dynamicznymi zmianami jakie możemy zaobserwować na rynku przez ostatnich kilka lat, firma sukcesywnie zwiększa swoją ofertę oraz dostosowywuje zamówienia do naszych klientów. Obecnie AMPOL powiększył swój asortyment o zioła doniczkowe takie jak bazylia, mięta, rozmaryn i tymianek.

arad

Firma ARAD rozpoczęła działalność w 1996 roku. Od początku podjęła ambitne zadanie zaopatrywania inwestorów krajowych i zagranicznych w nowoczesne systemy rusztowań, jak również najwyższej jakości drabiny i pomosty. Firma brała udział w budowie setek obiektów o różnym przeznaczeniu, zarówno dla inwestorów polskich, jak i zagranicznych. ul. Muzyczna 2, 55-330 Źródła

savi-system

Savi-System Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem posiadającym duże doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie, dystrybucji urządzeń oraz świadczeniu usług z zakresu konserwacji/serwisu systemów bezpieczeństwa i systemów zabezpieczeń pożarowych. Psary, ul. Wolności 20, 51-180 Wrocław, 07/1 388 77 00

rexer

Spółka Rexer specjalizuje się w wewnętrznych instalacjach grzewczych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, przeciwpożarowych oraz technologicznych – gwarantując jakość oraz niezawodność. Wyspecjalizowana kadra inżynierska, jak i brygady monterskie od lat kreują komfort klientów w zakresie technicznego wyposażenie budynków. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, odwiedzając stronę www.rexer.pl

haston

Haston City Hotel nie bez powodu otrzymał 4 gwiazdki. Tak jak wszystkie dobre hotele, również i nasza rezydencja może poszczycić się najwyższej jakości obsługą, doskonale urządzonymi pokojami noclegowymi oraz dodatkowymi usługami. Dla naszych Klientów oprócz noclegów, przygotowaliśmy również nowoczesne sale konferencyjne, w których bez problemu można zorganizować bankiet, urodziny, wesele, konferencję, imprezę firmową i inne wydarzenia na dużą liczbę osób. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również zorganizowanych grup oraz mniejszych i większych firm, zamierzających odwiedzić Wrocław i okolice. ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław, 71 322 55 00,

hurtownia materiałów budowlanych Wrocław

Firma GOJA zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych począwszy od fundamentów i kończąc po sam dach. Profesjonalna i fachowa obsługa, własny tabor transportowy pozwala na realizacje każdego zamówienia. Dla Państwa służymy także pomocą w doborze odpowiednich materiałów budowlanych.

leroy

Leroy Merlin to sklepy z artykułami budowlanymi, ogrodowymi oraz dekoracyjnymi Zapraszamy do sklepów we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej, Krakowskiej,Granicznej oraz w podwrocławskim Mirkowie. Leroy Merlin najlepsza oferta na rynku

kozlowski

Firma Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części województwa wielkopolskiego w miejscowości Wielichowo-Wieś. Założycielem jest Mistrz w rzemiośle Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Maciej Kozłowski. Obecnie na blisko 7 tys. m hal produkcyjnych przetwarzamy ponad 500 ton mięsa miesięcznie. Asortyment produktów jest bardzo szeroki. Firma specjalizuje się w produkcji wędlin podsuszanych tj. krakowska sucha i kiełbasa krucha. Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu doskonale się rozumiemy. Mamy do siebie pełne zaufanie zarówno w życiu prywatnym jak i biznesie. Wspólnie mierzymy się z przeciwnościami i szukamy możliwości rozwoju. Jednak nasza firma to nie tylko rodzina Kozłowskich. To także, a może przede wszystkim nasi pracownicy, którzy każdego dnia dokładają starań, aby na stołach naszych klientów mogło pojawić się najlepsze mięso oraz wędliny. Nasze hasło brzmi „Wędliny dla całej rodziny” i nie jest ono przypadkowe, ponieważ będąc rodzinną firmą wiemy doskonale, że rodzina to podstawa i zasługuje na wszystko co najlepsze.

automat

Automax – Wrocławska firma, działająca od lat na rynku motoryzacyjnym. Zakresem swoich usług obejmuje kompleksowe wsparcie podczas rejestracji pojazdów, długoterminowy wynajem samochodów dla firm (osobowych i dostawczych), a także sprzedaż pojazdów poleasingowych. Od lat dzielimy się z naszymi klientami pasją i doświadczeniem, towarzysząc im w drodze do wymarzonego samochodu. Kontakt: automax.wroc@gmail.com, tel: 796 58 58 58. automax.wroclaw.pl

dla przemyslu

Dla-Przemyslu.pl to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia zakładów przemysłowych, infrastruktury miejskiej oraz placów budowy. Przedsiębiorstwo dostarcza swoim Klientom odbojnice przemysłowe stalowe oraz gumowe, nietłukące lustra magazynowe, drogowe, systemy wygrodzeń m.in. słupki z taśmami, bariery, ogrodzenia tymczasowe, progi i blokady parkingowe, elementy oznakowania powierzchni oraz ręczne urządzenia do znakowania linii na parkingach, w zakładach przemysłowych.

mpwik

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu ponad 150 lat. Dostarcza wysokiej jakości wodę do 700 tysięcy odbiorców z Wrocławia i 7 gmin ościennych. Spartanie dołączają do wrocławskiej rodziny, promującej kampanię społeczną #PijKranówkę. Bezpieczna, zdrowa i smaczna kranówka dzięki MPWiK Wrocław odpowiada najbardziej rygorystycznym polskim i europejskim normom, dotyczącym jej jakości. Wrocławska Kranówka jest oficjalną wodą WTS Sparty Wrocław. Dzięki temu wspólnie ograniczamy zużycie plastiku, przyczyniając się do dbania o środowisko.

eco dla biznesu

Eco dla Biznesu - Biznes to dla nas sztuka inwestowania energii. Specjalizujemy się w doradztwie energetycznym od ponad 10 lat. Wspieramy firmy minimalizując ich koszty oraz ryzyko związane z dynamiką procesów i cen na rynku energii. Oferujemy energię elektryczną, gaz oraz instalacje fotowoltaiczne. Starannie analizujemy profil energetyczny firmy i dobieramy optymalne rozwiązanie uwzględniające potrzeby Klienta oraz trendy i zagrożenia rynkowe. Tworzymy oferty, które budują bezpieczeństwo finansowe i niezależność energetyczną biznesu naszych Klientów. Pandemia COVID-19 dobitnie pokazała, że to słuszna strategia. Rok 2021 przyniósł nowe wyzwania w postaci opłaty mocowej, śladu węglowego oraz kolejnego wzrostu cen energii. Eco - system naszych produktów, który oferujemy Klientom skutecznie radzi sobie z tymi problemami, zapewniając im przewagę konkurencyjną na rynku. Dzięki temu, nasi Partnerzy nawet w trudnych czasach zamiast zwalniać, odkręcają gaz i jadą po bandzie prosto do zwycięstwa!

plomyk

Płomyk renomowany producent zniczy i wkładów. W ofercie firmy Płomyk znajdą Państwo szeroką gamę zniczy i wkładów – zarówno tradycyjnych parafinowych jak i innowacyjnych wkładów Bio-Oil wykonanych w całości z olei naturalnych.

sa service

S&A Service - lider branży usług komunalnych Firma o zasięgu ogólnopolskim, na rynku od 14 lat, skupiająca się na działalności opartej na specjalistycznym sprzęcie o światowych standardach technicznych. Specjalność – letnie i zimowe utrzymanie terenów i dużych powierzchni utwardzonych.

sanbet

Grupa Sanbet to rodzinna firma z tradycjami, która prowadzi działalność na rynku budownictwa już od 1991 roku. Realizujemy swoją działalność w trzech liniach biznesowych, które idealnie się uzupełniają. Jesteśmy wiodącym producentem betonu towarowego, a do jego produkcji w naszych fabrykach wykorzystujemy kruszywa z własnych kopalni. Od 2002 roku wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy przy budowie inwestycji deweloperskich.

tols

hurtownia materiałów ściernych z dwudziestoletnim doświadczeniem. Autoryzowany dystrybutor marek Pferd,Klingspor, Norton i Cromwell. Profesjonalna obsługa - atrakcyjne ceny.

mango radzio

HURTOWNIA WARZYW I OWOCÓW MANGO RADZIO Firma z 24-letnim doświadczeniem w dystrybucji warzyw i owoców. Lider branży na Dolnym Śląsku, zaopatrujący hotele, szkoły, restauracje sklepy oraz biura. www.mango.wroclaw.pl

aka

Aka Szczerbiccy to sieć hurtowni z branży: techniki grzewczej, instalacji sanitarnych, wyposażenia łazienki i rekuperacji. Obsługa : inwestycji, firm wykonawczych, deweloperów i klienta indywidualnego. Zapraszamy na www.aka.pl.  AKA – na każdy etap budowy

germaz

Autoryzowany dealer marek Ford, Mitsubishi i Suzuki. Germaz specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze klientów flotowych. Na swoim koncie ma kilka kontraktów obejmujących 100, a nawet ponad 200 samochodów. Zakres działalności firmy Dom Samochodowy GERMAZ obejmuje m.in.: Sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych - nowych i używanych, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek, montaż i serwis klimatyzacji i agregatów chłodniczych, komis, obsługa kredytowa leasingowa i ubezpieczeniowa, Stacja Kontroli Pojazdów, dział wynajmu samochodów, myjnia i autodetailing

Badania geotechniczne gruntu

Inż-Geo to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży geotechniki i geologii. Zajmuje się wierceniami geologicznymi, wykonywaniem dokumentacji geologicznych i kompleksowym nadzorem nad inwestycjami budowlanymi. Realizowane przez przedsiębiorstwo badania geotechniczne w terenie i w laboratorium pozwalają uniknąć problemów na etapie wykonywania i użytkowania budowli. Oferta obejmuje badania gruntów, betonów i mas bitumicznych. Firma posiada także dział geodezyjny i własne, w pełni wyposażone laboratorium. Inż-Geo – Twoja inwestycja na pewnym gruncie.

loombard

loombard.pl – największa w Polsce i jedna z największych tego typu firm na świecie oferująca pozyskanie gotówki w prosty i natychmiastowy sposób. Firma prowadzi skup oraz sprzedaż wszelkich przedmiotów użytecznych, elektroniki, biżuterii, pojazdów.

innpact

INNPACT działa na rynku od 2008 i jest jedną z największych firm w Polsce zajmujących się niezależnym doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej i jest jedyną spośród firm doradczych, która ofertę uzupełnia oprogramowaniem wspomagającym aktywne uczestnictwo na rynku energii.

canal plus

mpk wroclaw

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Misja

Jesteśmy dla mieszkańców aglomeracji wrocławskiej. Nasi pracownicy zapewniają osiągnięcie celu podróży wygodnie szybko i bezpiecznie. Dzięki temu MPK to naturalny wybór we Wrocławiu.

Wizja Chcemy wprowadzać innowacyjne rozwiązania w transporcie publicznym i stać się partnerem w każdej podróży po mieście.

wp

Firma Polbus oferuje wynajem autokarów we Wrocławiu. Oferuje kursy prawa jazdy na kategorię D (autokar) we Wrocławiu. Zapraszamy.

BusWiFi.TV to interaktywna telewizja dla pasażerów komunikacji miejskiej. Naszym celem jest zapewnienie pasażerom przyjemnej podróży i zawsze aktualnych informacji. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od produkcji i montażu ekranów LCD w pojazdach komunikacji publicznej, przez przygotowywanie spotów, po nadzór nad sprawnym działaniem systemów oraz dbanie o najwyższą jakość prezentowanych materiałów. Nasza platforma, w połączeniu z zapewnianym przez nas darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu dla pasażerów, to prawdziwy skok jakości usług świadczonych przez przewoźników transportu zbiorowego. Reklama multimedialna na nośnikach elektronicznych w autobusach to nieszablonowy sposób dotarcia z przekazem do dużej grupy odbiorców.

pge

fioletowy lotos

Fioletowy Lotos Terapie Naturalne to wyjątkowe miejsce gdzie spotyka się Wschód z Zachodem.

Profesjonalizmowi i znajomości najnowszych trendów w dietetyce i dietoterapii towarzyszy absolutnie indywidualne traktowanie każdego naszego Pacjenta. Czerpiemy ze współczesnej wiedzy, ale podstawę naszych zabiegów stanowi holistyczne podejście w duchu medycyny indyjskiej – Ajurwedy. Zwracamy uwagę w jednakowym stopniu na aspekt fizyczny jak i emocjonalny osób odwiedzających nasz gabinet. Stąd tak szeroka oferta proponowanych usług – konsultacje, terapie, masaże.

eko ekstraliga

matkowski

„MATKOWSKI” to rodzinna firma z tradycjami, która prowadzi działalność na rynku budownictwa od 1996 roku. Specjalizujemy się w wewnętrznych instalacjach grzewczych, sanitarnych, odnawialnych źródłach energii oraz rekuperacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje w budynkach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej i przemyśle. Wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.
Zapraszamy do współpracy - www.matkowski.com.pl

solar deweloper

SŁOŃCE / WODÓR / PRĄD / EAUTO

herse

Miłośnicy mody i klasycznej elegancji mają powody do radości! Do Polski wraca 155-letnia marka HERSE a wraz z nią jakość i przywiązanie do tradycji, a jednocześnie otwartość na najnowsze trendy. Marka Herse powraca w pięknym stylu. Z jednej strony pokazuje odważne fasony i kolory marynarek, garniturów, płaszczy i dodatków. Z drugiej – zawsze znajduje miejsce na piękne, stonowane modele, nawiązujące do szlachetnej i ponadczasowej elegancji. A Herse zna się na klasyce.

magik

Magik - 25 lat doświadczenia

Jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji w Polsce oraz poza granicami kraju.

protrans

Wrocławska firma PRO-TRANS zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów do wykonania instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy wykonawcze i deweloperskie.

mak ubezpieczenia

Grupa MAK specjalizuje się w obsłudze zaawansowanych programów z zakresu ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, majątkowych, odpowiedzialności cywilnej oraz finansowych. Od wielu lat należy do ścisłej czołówki brokerów ubezpieczeniowych na krajowym rynku i jest największą w branży firmą z polskim kapitałem.

dolny slask

alkan

Hurtownia elektryczna Alkan to firma, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą produktów elektrotechnicznych, kabli, przewodów, automatyki przemysłowej i oświetlenia. Obsługuje rynek detaliczny i hurtowy, a specjalnością są dostawy dla inwestycji i firm instalacyjnych. Alkan to zespół ludzi z wiedzą techniczną, który zadba o to, aby Klienci otrzymali kompleksową i terminową realizację na każdym etapie współpracy.

kam-trans

Firma Kam-Trans zajmuje się produkcją i sprzedażą kostki granitowej, grysów granitowych oraz elementów z granitu. Nasze doświadczenie to ponad 25 lat na rynku. Jesteśmy postrzegani jako rzetelny i stabilny partner. Posiadamy stałych odbiorców w Polsce, ale również w Niemczech i Szwajcarii. Kam-Trans to rodzinna firma z długoletnią tradycją. Swoją działalność rozpoczęła w 1992 r. i od ponad 25 lat jest prowadzona przez Ryszarda i Barbarę Żmijewskich. Początki jej aktywności związane były przede wszystkim z produkcją i sprzedażą kostki granitowej, wytwarzanej ze strzegomskiego granitu. Oprócz tego firma świadczyła dla swoich klientów usługi transportowe, mające na celu obniżenie kosztów i usprawnienie działań logistycznych. Współcześnie Kam-Trans to jeden z największych w Strzegomiu producentów kostki granitowej i elementów wytwarzanych z granitu.

TOYA

Tworzymy narzędzia, które polepszają komfort pracy i codziennych zajęć. Spełniamy potrzeby użytkowników o różnym poziomie zaawansowania – w wielu branżach i dziedzinach życia.

fit-oil

Fit-Oil to rodzinna firma, która jest producentem zdrowych spożywczych olejów tłoczonych na zimno. Poprzez nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wysokogatunkowy surowiec firma jest w stanie dostarczyć klientom pełnowartościowy i w pełni naturalny produkt. Przez kilka lat funkcjonowania przedsiębiorstwo wypracowało sprawdzone metody tłoczenia na zimno, które pozwalają na wydobycie z nasion tego, co najcenniejsze – właściwości prozdrowotnych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, Fit-Oil poszerzył ofertę o produkty takie jak pasty orzechowe oraz wyroby rzemieślnicze importowane z Hiszpanii, które urozmaicają ich potrawy poprzez unikatowe smaki konfitur, miodów, czekolad a także certyfikowanych oliw z oliwek jakości premium.

case ih

osadkowski cebulski

Działamy na rynku już od 1990 roku, zapewniając kompleksową obsługę oraz wsparcie dla gospodarstw rolnych. Prowadzimy nie tylko sprzedaż wysokiej jakości kwalifikowanego materiału siewnego, środków ochrony roślin oraz nawozów, ale także sprzętu rolniczego. Oferujemy także usługi serwisowe maszyn oraz sprowadzamy części zamienne. Naszym celem jest wspieranie gospodarstw na różnych poziomach. Oprócz sprzedaży środków do produkcji rolnej, doradzamy również w prowadzeniu plantacji rolniczych (dobór odmian nasion, środków ochrony roślin i nawozów) , pomagamy w wyborze odpowiednich maszyn rolniczych, tak aby nasi Klienci mogli się cieszyć owocnymi plonami. Organizujemy też skup zboża w województwie dolnośląskim i okolicach, przygotowując bezpłatną analizę jakościową zbiorów.

autopay

Niezawodne płatności online dla sklepów internetowych i innych biznesów online, nowoczesne usługi dla flot, błyskawiczne doładowania telefonów online.

terminal

Terminal Event Center jedno z najnowocześniejszych miejsc eventowych we Wrocławiu. Doskonałe by zorganizować w nim targi, koncerty, gale sportu, eventy, konferencje i egzaminy. Obiekt daje możliwość organizacji kilku niezależnych wydarzeń jak również przygotowania jednego, dla większej ilości uczestników. Najnowsza i największa, hala Orion to klimatyzowana przestrzeń, z możliwością podwieszeń scenografii, oświetlenia, elementów ekspozycji oraz doskonałego nagłośnienia.  Dzięki dobrze przygotowanej infrastrukturze ( m.in. bramy wjazdowe) istnieje możliwość wprowadzenia do hali sprzętu o dużych gabarytach. W hali znajduje się również VIP room z tarasem dla 150 osób oraz backstage.

bissole

W Bissole wiemy, że najważniejsi są ludzie. Większość naszych pracowników współtworzyło tę firmę od początku jej istnienia angażując całe swoje doświadczenie i wiedzę. Z klientami łączą nas mocne, wieloletnie więzi oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. To właśnie takie cechy jak: kompleksowa dbałość o klienta, profesjonalizm, respektowanie zasad uczciwej konkurencji oraz działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami pozwala nam utrzymać stabilną pozycję na rynku business travel od wielu lat i stale się rozwijać. Nasze doświadczenie oraz referencje naszych Klientów pozwalają nam śmiało twierdzić, że należymy do wąskiej grupy firm – ekspertów w dziedzinie organizacji podróży i incentive travel branży MICE. Specjalizujemy się w programowaniu i monitorowaniu wyjazdów biznesowych, grupowych, a także indywidualnych „podróży szytych na miarę” oczekiwań i potrzeb Klientów. Jesteśmy w stanie zorganizować dowolny wyjazd (w tym motywacyjny, czy integracyjny), rejs, imprezę, konferencję, pełną turystycznych atrakcji podróż w każde miejsce na świecie. To co dodatkowo wyróżnia nas na tle innych firm, to bezpłatny help desk w awaryjnych sytuacjach, jakie mogą wydarzyć się w trakcie podróży.

go car taxi

Go Car Taxi to alternatywa dla firm ceniących komfort i profesjonalizm. Z Go Car Taxi zyskasz:

  • wygodną aplikację i narzędzie do obsługi przejazdów dla Ciebie i Twoich współpracowników,
  • wygodny i prosty sposób rozliczenia – zamiast stosu faktur, rozliczenia raz w miesiącu dzięki zbiorczej FV,
  • jednorazowe vouchery bezgotówkowe dla Twoich gości i kontrahentów,
  • bezpieczne, komfortowe przejazdy z zawodowymi kierowcami.

szatanik

Firma Sklep Rolniczy Szatanik z Trzebnicy zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem rolnictwa. Sklep oferuje sprzedaż części rolniczych, części do maszyn, narzędzi, materiałów siewnych, środków ochrony roślin, nawozów, paszy dla zwierząt oraz zakuwanie węży hydraulicznych. Sklep istnieje od 30 lat, ale pod obecnym logiem i nazwą działa od trzech lat.

luxclean

Świadczymy usługi sprzątania ekologicznego, które mają na celu promowanie zdrowego środowiska i zachowanie naturalnego piękna okolicy. Nasze usługi obejmują stosowanie ekologicznych środków czystości i technik, które mają na celu zmniejszenie wpływu na środowisko.

romabud

Roma Bud to firma specjalizująca się w pracach żelbetowych oraz budownictwie mieszkaniowym. Jesteśmy inżynierami budownictwa lądowego. Naszą działalność rozpoczęliśmy z pasji do budowania, która nie gaśnie mimo wielu lat w branży. Zaangażowanie i doświadczenie pozwalają nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zadań w zakresie budowy konstrukcji żelbetowych. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do każdych, nawet najtrudniejszych warunków, dlatego przeprowadzane przez nas projekty są praktyczne i funkcjonalne oraz w pełni dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. W ofercie firmy mogą Państwo znaleźć usługi związane z pracami żelbetowymi, budownictwem przemysłowym, budownictwem mieszkaniowym oraz budownictwem jednorodzinnym. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy oraz instytucje na terenie Dolnego Śląska jak również całej Polski.

brookvent

Firma Brookvent została założona w 1984 roku i od tego czasu intensywne inwestuje w badania i rozwój dostarczając branży budowlanej innowacyjne i energooszczędne systemy wentylacyjne.  Każdego dnia pomaga wykonawcom, konsultantom, projektantom i architektom znaleźć najlepsze rozwiązania wentylacyjne dla ich realizacji. Brookvent zapewnia pełną obsługę, począwszy od wstępnych propozycji technicznych i projektów po dostawę końcowego produktu i obsługę posprzedażową. Dzięki konsekwentnemu dążeniu do celu osiągania najwyższej jakości, Brookvent stał się wiodącym dostawcą systemów wentylacyjnych w całej Europie i największym producentem nawiewników okiennych w Polsce.

czechbud

CZECHBUD® – jest firmą rodzinną działającą w branży remontowo-budowlanej od 1980 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w Ekskluzywnych Wykończeniach Wnętrz oraz pracach ogólnobudowlanych. Jesteśmy zespołem kreatywnych i bardzo pozytywnych ludzi, dla których tworzenie, projektowanie i kreowanie przestrzeni mieszkalnych, biurowych i użytkowych jest nie tylko realizacją zamówienia a przede wszystkim naszą pasją.

Każdą inwestycję jak również każdego Klienta traktujemy indywidualnie i priorytetowo. Nasze motto brzmi "abyś poczuł się jak w domu"

macron

MACRON to wiodąca europejska firma w produkcji i sprzedaży odzieży sportowej, działająca w pięciu głównych obszarach biznesowych:

  • teamwear - odzież sportowa oraz akcesoria do sportów zespołowych (piłka nożna, rugby, koszykówka, siatkówka, baseball, piłka ręczna, futsal, bieganie);
  • merchandising - oficjalne stroje, czas wolny: produkty i akcesoria dla kibiców klubów sponsorowanych przez Macron;
  • run & train - odzież techniczna dla biegaczy indywidualnych i dla treningi na siłowni;
  • padel - dedykowana kolekcja padel dostosowana do potrzeb graczy na wszystkich poziomach;
  • athleisure - inspirowane sportem odzież na czas wolny, dla tych, którzy chcą nosić Macron poza czysto sportowymi zajęciami.
Sukces firmy Macron wynika w dużej mierze z jej zdolności do interpretacji potrzeb i wymagań osób uprawiających sport, czego efektem jest projekt i rozwój produktów wysokiej jakości o ulepszonych właściwościach technicznych.

pro partners

Pro Partners - oficjalny dystrybutor marki Macron w Polsce, a w swoim asortymencie posiadamy takie marki jak Hummel, Select, JHK, Stedman, Rush i inne. Wykonujemy również nadruki na sprzęcie takimi technikami jak folia flex, haft oraz sitodruk. Od 2019 roku obsłużyliśmy ponad 800 klubów z całej Polski, w tym między innymi jesteśmy głównym dostawcą sprzętu sportowego dla Śląska Wrocław Handball.

warka

tece

TECE to międzynarodowy producent i dystrybutor innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów sanitarnych, grzewczych oraz wyposażenia łazienek. Ponad 30-letnie doświadczenie, szeroki asortyment, nowoczesny design i najwyższa jakość produktów sprawiają, że rozwiązania TECE od lat cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Siedziba firmy mieści się w Niemczech, a polski oddział, nowoczesne centrum logistyczne i dwa zakłady zlokalizowane są w Strzelinie. Asortyment marki obejmuje szereg produktów, m.in.: ścianki konstrukcyjne, stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, odwodnienia prysznicowe, systemy rurowe, ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych. Dociekliwość w poznawaniu aktualnych oczekiwań rynku sprawia, że od wielu lat TECE rozwija i dostarcza przemyślane rozwiązania oraz systemy instalacyjne ligi światowej. Więcej informacji na temat nowego sponsora Klubu znajdą Państwo na stronie: www.tece.pl

ogrody Mirków

pct

Od 10 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu, firm produkcyjnych, zakładów przetwórczych i energetyki w zakresie procesów technologicznych i infrastruktury technicznej.

Zakres naszej działalności obejmuje między innymi automatyzację procesów przemysłowych, relokację maszyn wraz z infrastrukturą, budowę prototypowych maszyn przemysłowych.

Projektujemy i budujemy stanowiska montażowe wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem (item Plus Partner). Realizujemy projekty dla Energetyki: budowa infrastruktury energetycznej, budowa linii kablowych średniego napięcia, montaż̇ stacji średniego napięcia, itp.

Ważną częścią naszej działalności jest również prefabrykacja rozdzielnic niskiego napięcia, rozdzielnic automatyki i sterowania, montaż instalacji elektrycznych (SN, nn).

kanarki

Bazując na doświadczeniu oraz kompetencjach z dziedziny sprzętu, usług i oprogramowania, oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych firm oraz instytucji.

Jako integrator rozwiązań opracowujemy i realizujemy plany informatyzacji, w tym modernizacji istniejących już systemów informatycznych.

Drażba

slv group

SLV Group, lider w produkcji rusztowań, istnieje na rynku od 18 lat, zyskując uznanie dzięki innowacjom i doskonałości. Projektujemy i produkujemy rusztowania, spełniając najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Nasza obsługa klienta, oparta na doświadczeniu i wiedzy, zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu - od konsultacji po dostawę. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo użytkowników; dlatego stosujemy najnowsze technologie i przestrzegamy rygorystycznych norm bezpieczeństwa.