Immergas nadal Sponsorem Strategicznym klubu

Immergas nadal Sponsorem Strategicznym klubu

Przez kolejne trzy sezony możemy liczyć na wsparcie marki Immergas. Producent pomp ciepła, hybrydowych pomp ciepła i kotłów kondensacyjnych pozostaje Sponsorem Strategicznym naszego Klubu, jednocześnie zwiększając swoje zaangażowanie.

– Jest takie powiedzenie w sporcie – dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. WTS Sparta Wrocław to wspaniały klub i silna drużyna, ludzie z pasją do tego co robią!. Od lat na podium, w czołówce polskich drużyn. Nie sposób tego nie doceniać. Za nami słabszy sezon, jednak nie traktuję go jako porażki, bo wiem doskonale z biznesu, że takie sytuacje się zdarzają. Najważniejsze jest wyciągnąć lekcję i stawić czoło wyzwaniom. I to właśnie Spartanie robią. A mnie i Immergas urzeka ta niezłomność i hart ducha. Dlatego decyzja o przedłużeniu umowy oraz zwiększeniu naszego wsparcia dla klubu była w zasadzie prosta. Jesteśmy i będziemy kibicować drużynie przez kolejne 3 lata i liczymy na niejedną chwilę wspólnego triumfu.– mówi Maciej Czop, Prezes Zarządu Immergas Polska.

To jedna z największych umów sponsorskich w historii naszego Klubu, zapewniająca nam duży komfort i stabilizację na aż trzy najbliższe sezony. To także bardzo ważny sygnał dla Klubu jako organizacji – pomimo gorszego sportowo sezonu, wciąż możemy liczyć na wsparcie naszych niezawodnych partnerów. Tworzymy jedną drużynę i nie jest to tylko pusty slogan. Przed nami kolejne wyzwania i cieszę się, że będziemy stawiać im czoła wspólnie z marką Immergas – dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Immergas pochodzi z Włoch. Założycielom firmy przyświecała jedna idea: dostarczenie do domów rozwiązań grzewczych, które będą ekologiczne i oszczędne oraz znacząco wpłyną na poprawę jakości życia ich mieszkańców. Niezmiennie, od blisko 60 lat, marce Immergas przyświeca idea zrównoważonego rozwoju, dbałości o środowisko oraz wysoka wydajność produkowanych urządzeń. Więcej na stronie naszego Sponsora: www.immergas.pl