Eco dla biznesu pozostaje Sponsorem Premium

Eco dla biznesu pozostaje Sponsorem Premium

Eco dla biznesu, firma zapewniająca profesjonalne doradztwo energetyczne dla firm, w sezonie 2023 nadal będzie wspierać Klub w roli Sponsora Premium. Przed nami już trzeci sezon współpracy.

Świat w ostatnich paru latach przechodzi ciężkie próby. Pandemia, zakłócone światowe łańcuchy dostaw, inflacja, wzrosty cen energii i gazu oraz wojna na Ukrainie. Te wszystkie trudne sytuacje powodują negatywne skutki w światowej gospodarce. Na polskim rynku wiele firm nie podołało tym wyzwaniom, względnie jest u kresu wytrzymałości. Właśnie w takich sytuacjach szczególnie ważna są trzy czynniki: niezależność energetyczna, bezpieczeństwo finansowe i stabilni partnerzy. W Eco dla biznesu skupiamy się właśnie na tych kluczowych aspektach. Naszymi innowacyjnymi a zarazem prostymi i przejrzystymi ofertami pomogliśmy już tysiącom firm w Polsce. – mówi Bartłomiej Olkowski, wspólnik w firmie Eco dla biznesu.

Trudne czasy, o których wspomniał Bartek nie ominęły również WTS-u. Zawieszenie startów wielu czołowych zawodników w najlepszej żużlowej lidze świata, liczne kontuzje i urazy dotknęły wielu zawodników WTS-u w sezonie 2022. Właśnie dlatego, że kochamy to co robimy, że wiemy jak ważne są wiara i nadzieja oraz stabilność partnerstwa zostajemy ze Spartą na kolejny, trzeci już sezon. W końcu Wasze hasło #wSparcie nie jest pustym frazesem. Właśnie tą wartość w postaci wsparcia oferujemy nie tylko naszym klientom ale również klubowi. Wsparcie dobrej energii, która jest dobra z natury i niewyczerpana jak doping kibiców Sparty. – dodaje Rafał Kożuch, wspólnik w firmie Eco dla biznesuJako Eco dla Biznesu znaleźliśmy w Sparcie nie tylko bratnie dusze, ale przede wszystkim szacunek dla wspólnych wartości. Stawianie czoła trudnym sytuacjom, poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, budowanie silnych relacji bazujących na zaufaniu i wspólnych celach. To wszystko stanowi o wartości partnerstwa. Silni i kreatywni partnerzy – to jest panaceum na trudne czasy. Wierzymy, że w sezonie 2023 wzmocniony zespół będzie walczył o powrót mistrzowskiego tytułu do Wrocławia. Jesteśmy z Wami! – podsumowuje.

– Eco dla biznesu to dla nas nie tylko ważny partner, ale też zapaleni kibice i przyjaciele Klubu. To wsparcie i pozytywna energia bardzo pomaga nam w realizacji ambitnych celów jakie stawiamy przed klubem i drużyną. Cieszę się, że przed nami kolejny rok współpracy i że znów będziemy mogli spotkać się na Olimpijskim – mówi Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Eco dla biznesu specjalizujemy się w doradztwie energetycznym od ponad 12 lat. W portfolio usług naszego Sponsora Premium znajdą Państwo doradztwo w zakresie usług: prąd dla firm, gaz oraz instalacje fotowoltaiczne. Więcej na: www.ecodlabiznesu.pl