Zbiórka POTRZEBNYCH PRODUKTÓW dla uchodźców w siedzibie WTS!

Zbiórka POTRZEBNYCH PRODUKTÓW dla uchodźców w siedzibie WTS!

W jedności siła! Brutalna i bezwzględna agresja na Ukrainę porusza nas wszystkich, a pomoc udzielana przez Polaków ludziom, którzy cierpią w wyniku tej agresji jest bardzo ważna. W związku w tym uruchamiamy zbiórkę potrzebnych produktów. Nasz klub będzie w tym celu otwarty także w najbliższy weekend. Szczegóły znajdziecie poniżej.
Aby nasza pomoc była skuteczna, abyśmy pomagali z głową, postanowiliśmy przyłączyć się do zbiórki organizowanej przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Dzięki zaangażowaniu pracowników i wolontariuszy tej placówki wiemy co jest w tym momencie najbardziej potrzebne i właśnie takie produkty będziemy zbierać w siedzibie Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego przy ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski, budynek nad parkiem maszyn).
WAŻNE! Na potrzeby zbiórki uruchamiamy dyżury w klubie także w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-16.00. Pomoc w przyjmowaniu od Was darów, ich pakowaniu i segregowaniu w siedzibie WTS na Stadionie Olimpijskim, zadeklarowali już zawodnicy Betard Sparty Wrocław, którzy właśnie wracają ze zgrupowanie w Cetniewie.
Po weekendzie możecie nas odwiedzać od godziny 9.00.
Aktualna lista potrzebnych produktów:
  • żywność długoterminowa: makaron, ryż, kawa, słodycze i konserwy
    (prosimy nie dostarczać mąki i cukru);
  • środki higieniczne dla dorosłych: mydła, szampony, żele pod prysznic, dezodoranty, produkty do golenia;
  • chemia gospodarcza: płyny i proszki do prania.
Pamiętajcie, że wielkim ułatwieniem będzie opisanie darów.
#wsparciewsparcie #WroclawPomaga #StandWithUkraine