Wieloletni sponsor klubu zostaje z WTS Sparta

Wieloletni sponsor klubu zostaje z WTS Sparta

W sezonie 2022 nic się nie zmieni – firma Opal nadal będzie sponsorem WTS Sparta i wciąż będzie patronować biegowi nr 4 podczas meczów PGE Ekstraligi rozgrywanych na Stadionie Olimpijskim. Dziękujemy, że możemy liczyć na tak wiernych i oddanych partnerów biznesowych.

Firma Opal należy do grona sponsorów WTS od przeszło 15 lat.

Byliśmy z klubem, kiedy walczył o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, jesteśmy też i dziś, gdy WTS Sparta Wrocław to mistrz Polski i najsilniejsza żużlowa marka na świecie. Wspieramy WTS niezależnie od wyników sportowych, bo po drugiej stronie spotkaliśmy profesjonalnego partnera, który w podejściu do biznesu kieruje się takimi samymi zasadami, jak my – powiedział Krzysztof Haber, Prezes firmy Opal.

Nasza droga do złota był długa i niełatwa, ale przez te wszystkie lata dążenia do mistrzostwa Polski firma Opal była z nami. Myślę, że prezes Krzysztof Haber ma dziś szczególną satysfakcję z naszego wspólnego sukcesu. Niezmiernie cieszę się, że nadal będziemy współpracować – stwierdził z kolei Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Firma Opal Wrocław zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem ślusarki aluminiowej dla potrzeb budownictwa. Jej produkty znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, uczelniach i szkołach, obiektach o charakterze biurowym, handlowo-usługowym oraz sportowym.

Opal Wrocław podejmuje się także realizacji prac na zlecenie indywidualnych, prywatnych odbiorców. Konstrukcje aluminiowe wykonywane są zgodnie z projektem architektonicznym oraz wymaganiami stawianymi przez Inwestora lub Generalnego Wykonawcę robót budowlanych.

Więcej o naszym Sponsorze na www.opal.wroclaw.pl.