Zapraszamy na mecz o brąz!

Już dziś żużlowcy Betardu Sparty Wrocław stoczą swój ostatni w tym sezonie PGE Ekstraligi pojedynek na stadionie Golęcin! Zapraszamy wszystkich kibiców z Wrocławia i Poznania do wspierania Spartan podczas meczu o brązowy medal z eKantor.pl Falubazem Zielona Góra!

Start do pierwszego biegu zaplanowany jest na godz. 16.30, ale zapraszamy wszystkich kibiców do wcześniejszego przybycia na golęciński Stadion! Już o 16.00 odbędzie się próba toru z udziałem dwóch zawodników z każdej drużyn, zaś o 16.15 odbędzie się prezentacja ekip.

Sprzedaż biletów na mecz prowadzona będzie w kasach stadionu od godz. 13.30.

W dniu meczu ceny biletów prezentować się będą następująco:

Numerowane Normalny – 50 zł
Numerowane Ulgowy – 35 zł
Numerowane Junior – 20 zł
Nienumerowane Normalny – 45 zł
Nienumerowane Ulgowy – 35 zł
Nienumerowane Junior – 20 zł 

Bilet Ulgowy – upoważnia do wstępu na mecze młodzież uczącą się od 17 do 24 roku życia tj. urodzeni w latach 1992-1999 za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej oraz seniorzy powyżej 65 roku życia urodzeni w roku 1951 i wcześniej – za okazaniem dowodu osobistego lub innego dokumentu zawierającego datę urodzenia.  

** Bilet Junior/ Bilet Dziecko – upoważnia do wstępu na mecze dzieci oraz młodzież uczącą się od 6 do 16 roku życia tj. urodzeni w latach 2000 – 2010 za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu zawierającego datę urodzenia.

Wiek określany jest na podstawie dokładnej daty urodzenia tj. dzień, miesiąc i rok.

Miejsca numerowane i nienumerowane na stadionie:

 

Sektory numerowane: 2-4, 6-12
Sektory nienumerowane: 16-22

Trybuna VIP – sektor nr 5

Sektory gości: 23-24

Kibice wchodzący na pozostałą część Stadionu Golęcin Poznań nie będą mogli korzystać z atrybutów w barwach drużyny gości (flagi, szaliki, czapki, koszulki itp.). W tym przypadku służby ochrony będą zobowiązane zatrzymać atrybuty w depozycie. Dla dobra wspólnego prosimy o nieprzynoszenie tych atrybutów na stadion.

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich zainteresowane wejściem na Stadion Golęcin w Poznaniu winny kontaktować się z p.Bartłomiejem Skrzyńskim Rzecznikiem miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych pod adresem e-mail: bartlomiej.skrzynski@um.wroc.pl

Klub gwarantuje zaproszenie dla osoby niepełnosprawnej (na wózku inwalidzkim) wraz z opiekunem (asystentem) i dedykowany parking.

Obowiązujące zasady:

Każdy posiadacz biletu i karnetu zobowiązany jest bezwarunkowo poddać się weryfikacji przy wejściu na widownie stadionu pod względem zgodności danych zawartych na bilecie lub karnecie z dowodem tożsamości zawierającym zdjęcie, adres zamieszkania oraz numer pesel.

Na stadion nie zostaną wpuszczone osoby:

a) nie posiadające dokumentu tożsamości i/lub

b) gdy dane na bilecie nie będą zgodne z dokumentem tożsamości osoby okazującej bilet.

W internetowej sprzedaży biletów jedna osoba może dokonać zakupu max 4 biletów. Osoby zainteresowane kupnem większej ilości biletów proszone są o kontakt z klubem pod adresem e-mail:bilety@wts.pl

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi regulaminami i ich przestrzeganie oraz stosowania się do poleceń służb porządkowych i ochrony.

Obowiązujące regulaminy tj. Regulamin sprzedaży biletów i karnetów, Regulamin stadionu oraz Regulamin Imprezy Masowej znajdują się na stronie www.pszpoznan.com.pl oraz www.wts.pl