Zaplecze kadry

Patryk Malitowski wywalczył siedem punktów i zajął ósme miejsce w rozegranym wczoraj w Ostrowie Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów.

Patryk Dolny z czterema “oczkami” na koncie uplasował się na trzynastej pozycji, a Mike Trzensiok z trzema na czternastej.

Zawody wygrał Adam Strzelec ze Stelemtu Falubaz Zielona Góra, który wywalczył czternaście punktów.

Drugi był Kacper Gomólski z Azotów Tauron Tarnów, zdobywca dwunastu punktów, a trzeci Kamil Adamczewski z Unii Leszno – jedenaście “oczek”.

Dzisiaj rozegrany zostanie drugi turniej.

 

1. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 14 (3,3,2,3,3)
2. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów) 12 (3,1,3,2,3)
3. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) 11 (1,3,3,1,3)
4. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa) 11 (2,3,2,3,1)
5. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa) 11 (3,2,2,2,2)
6. Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 11 (2,2,2,3,2)
7. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) 9 (2,1,3,2,1)
8. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) 7 (1,2,3,1,0)
9. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) 6 (0,1,1,3,1)
10. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk) 5 (T,3,d,w,2)
11. Adrian Gała (Lechma Start Gniezno) 5 (1,1,w,0,3)
12. Marcin Nowak (ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.) 4 (3,d,1,-,-)
13. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) 4 (1,2,1,0,0)
14. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław) 3 (0,0,1,1,1)
15. Damian Michalski (PGE Marma Rzeszów) 2 (w,0,0,0,2)
16. Hubert Łęgowik (Dospel Włókniarz Częstochowa) 2 (2,0,0,-,-)
 


Wyścig po wyścigu

 1. (68,53) Gomólski, Łęgowik, Adamczewski, Przedpełski
2. (70,31) Strzelec, Malczewski, Dolny, Michalski – w
3. (69,58) Czaja, Rogowski, Gała, Pieszczek – T
4. (69,75) Nowak, Cyfer, Malitowski, Trzensiok
5. (69,78) Adamczewski, Dolny, Gała, Nowak – d
6. (69,68) Strzelec, Czaja, Cyfer, Łęgowik
7. (70,35) Pieszczek, Malitowski, Przedpełski, Michalski
8. (70,56) Malczewski, Rogowski, Gomólski, Trzensiok
9. (70,78) Adamczewski, Strzelec, Trzensiok, Pieszczek – d
10. (70,05) Malitowski, Rogowski, Dolny, Łęgowik
11. (71,03) Cyfer, Malczewski, Przedpełski, Gała – w
12. (69,87) Gomólski, Czaja, Nowak, Michalski
13. (70,94) Rogowski, Cyfer, Adamczewski, Michalski
14. (71,06) Malczewski, Nowak u/-, Łęgowik u/-), Pieszczek – w
15. (70,67) Przedpełski, Czaja, Trzensiok, Dolny
16. (69,72) Strzelec, Gomólski, Malitowski, Gała
17. (73,13) Adamczewski, Czaja, Malczewski, Malitowski
18. (73,49) Gała, Michalski, Trzensiok
19. (71,90) Strzelec, Rogowski, Przedpełski, Nowak
20. (70,22) Gomólski, Pieszczek, Cyfer, Dolny