Odsłona druga

Wczoraj w Ostrowie Wielkopolskim rozegrano drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów.

Wystartowało w nim trzech zawodników Betard Sparty Wrocław.

Na dwusnastym miejscu zmagania zakończył Mike Trzensiok, który wywalczył pięć punktów.

Trzy “oczka” uzbierał Patryk Malitowski, który po upadku wycofał się z zawodów. Naszemu zawodnikowi nic się nie stało.

Tyle samo punktów wywalczył Patryk Dolny.

Turniej z kompletem punktów wygrał Kacper Gomólski z Azotów Tauron Tarnów. Drugi był Kamil Adamczewski z Unii Leszno – jedenaście punktów, a trzeci zwycięzca z wtorku reprezentujący Stelmet Falubaz Zielona Góra Adam Strzelec (także jedenaście punktów)

 

1. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów) 15 (3,3,3,3,3)
2. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) 11 (2,w,3,3,3)
3. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 11 (3,3,2,w,3)
4. Damian Michalski (PGE Marma Rzeszów) 11 (2,3,1,2,3)
5. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa) 10 (3,0,2,3,2)
6. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk) 9 (2,2,d,3,2)
7. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) 7 (d,2,3,1,1)
8. Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 7 (1,2,2,0,2)
9. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa) 7 (1,1,2,2,1)
10. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) 5 (T,1,3,1,u)
11. Hubert Łęgowik (Dospel Włókniarz Częstochowa) 5 (w,3,0,2,0)
12. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław) 5 (1,0,1,1,2)
13. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) 5 (1,0,1,2,1)
14. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) 3 (0,2,1,d,0)
15. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) 3 (2,1,u,-,-)
16. Marcin Nowak (ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.) 3 (3,u/-,-,-,-)
17. Adrian Gała (Lechma Start Gniezno) 2 (0,1,0,T,1)

Wyścig po wyścigu
1. Nowak, Malitowski, Trzensiok, Cyfer – d
2. Czaja, Pieszczek, Rogowski, Gała
3. Strzelec, Michalski, Malczewski, Dolny
4. Gomólski, Adamczewski, Przedpełski, Łęgowik – w, Jóźwik – T
5. Gomólski, Rogowski, Malczewski, Trzensiok
6. Michalski, Pieszczek, Malitowski, Przedpełski
7. Strzelec, Cyfer, Jóźwik, Czaja
8.  Łęgowik, Dolny, Gała, Adamczewski – w
9.  Adamczewski, Strzelec, Trzensiok, Pieszczek – d
10. Jóźwik, Rogowski, Dolny, Malitowski – u
11. Cyfer, Malczewski, Przedpełski, Gała
12. Gomólski, Czaja, Michalski, Łęgowik
13. Czaja, Przedpełski, Trzensiok, Dolny – d
14. Gomólski, Łęgowik, Strzelec – w, Gała – T
15. Adamczewski, Michalski, Cyfer, Rogowski
16. Pieszczek, Malczewski, Jóźwik, Łęgowik
17. Michalski, Trzensiok, Gała, Jóźwik – u
18.  Adamczewski, Czaja, Malczewski
19. Gomólski, Pieszczek, Cyfer, Dolny
20. Strzelec, Rogowski, Przedpełski