WTS kolejny rok z firmą Tols

WTS kolejny rok z firmą Tols

Bieg szósty podczas meczów PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim nadal należy do firmy Tols. Hurtownia narzędzi, materiałów ściernych oraz spawalniczych jeszcze przed rozpoczęciem tegoroczneych rozgrywek przedłużyła umowę i pozostaje sponsorem klubu i właśnie wspomnianego szóstego wyścigu.

To już piąty rok współpracy, która od samego początku układa się bardzo dobrze i przynosi korzyści obu stronom. – Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie takich firm, jak Tols. Zawsze to powtarzam, ale mam wielką satysfakcję, gdy partnerzy wiążą się z nami nie jeden, czy dwa lata, ale na dłużysz okres – powiedział Prezes WTS, Andrzej Rusko.

Mecze naszych żużlowców na Stadionie Olimpijskim to dla nas zawsze wielkie przeżycie. Niezależnie od tego, kto jest przeciwnikiem, w jaki dzień są rozgrywane zawody i jaki na końcu jest wynik. Czujemy się tam znakomicie, atmosfera, jaką tworzą kibice, sprawia, że zawsze wracamy z uśmiechami na twarzy. To wszystko sprawia, że łatwiej podejmuje się decyzję o sponsorowaniu najlepszej żużlowej drużyny w kraju – stwierdziła Julita Mańk, właścicielka Tols.

Firma Tols specjalizuje się w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań, narzędzi i materiałów ściernych oraz spawalniczych. Więcej o ofercie sponsora Sparty można przeczytać na stronie www.tols.pl.