Wciąż jesteśmy w grze – komentarze po pierwszym meczu o brązowy medal

zapis wybranych wypowiedzi z konferencji prasowej

Emil Pulczyński (Unibax Toruń)
– Niestety, aż trzy razy przyjeżdżałem na ostatniej pozycji, przez co nie jestem do końca zadowolony ze swojej postawy. Mam nadzieję, że w meczu w Toruniu uda mi się uzyskać wynik podobny do tego z pierwszej rundy fazy play-off, kiedy to udało mi się zdobyć 13 punktów. Będę chciał się pokazać przed własną publicznością i mam nadzieję, że uda nam się rozstrzygnąć dwumecz na naszą korzyść.

Maciej Janowski (Betard WTS Wrocław)
– Szkoda tych dwóch biegów przed wyścigami nominowanymi, w których straciliśmy osiem punktów przewagi. Ale całe szczęście w ostatnim starcie udało nam się uzyskać nadrobić cztery „oczka”. Choć to nie jest dużo, to na pewno będziemy walczyć do końca w Toruniu. Na pewno nie jesteśmy na straconej pozycji. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zdobyć brązowy medal.

Piotr Świderski (Betard WTS Wrocław)
– Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy przybyli na ten mecz, jak i na wszystkie poprzednie. Choć nie zawsze jest ich tak dużo, jak wszyscy byśmy sobie tego życzyli, to ich doping jest jak najbardziej przydatny. Jest on nam potrzebny i sprawia, że mam jeszcze większą motywację do walki na torze.

Jason Crump (Betard WTS Wrocław)
– Po tym meczu jesteśmy jeszcze w grze o brązowy medal. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć i udanie zakończyć sezon. To, że udało nam się zajść tak daleko, nie byłoby możliwe bez wsparcia kibiców. Nie można ciągle zwyciężać. W przeciągu całego sezonu zdarzały nam się zarówno dobre, jak i złe mecze jednak fani ciągle byli z nami.