U24 Ekstraliga na start. Jutro inauguracja w Opolu.

U24 Ekstraliga na start. Jutro inauguracja w Opolu.

Już jutro, 26 kwietnia, ruszą nowe rozgrywki pod nazwą U24 Ekstraliga. W inauguracyjnej kolejce, zespół WTS Sparty Wrocław zmierzy się z drużyną KS Toruń. Spotkanie odbędzie się na Miejskim Stadionie Żużlowym im. Mariana Spychały w Opolu.

Początek inauguracyjnego meczu zaplanowano na 17:00. Kibice będą mogli obejrzeć zmagania żużlowców za okazaniem programu zawodów w cenie 10 zł. Programy dostępne wyłącznie w kasach opolskiego stadionu.

Znamy już awizowane składy obu zespołów na ten mecz. W barwach WTS Sparty wystąpią m.in. świeżo upieczeni wychowankowie klubu: Jakub Wiatrowski i Dawid Rybak.

Awizowane składy:

WTS Sparta Wrocław
9. Mateusz Panicz
10. Lukas Baumann
11. Sandro Wasserman
12. Jack Smith
13. Michał Curzytek
14. Jakub Wiatrowski
15. Dawid Rybak

KS Toruń
1. Emil Portner
2. Kyle Bickley
3. Zach Cook
4. Kacper Czajkowski
5. Krzysztof Lewandowski
6. Karol Żupiński
7. Denis Zieliński

Początek meczu 17:00

Bilety w formie programów w cenie 10 zł dostępne w kasach biletowych opolskiego stadionu.

Miejski Stadion Żużlowy w Opolu znajduje się przy ulicy Wschodniej 2.

***

Przedstawicieli redakcji (media i foto) zainteresowanych obsługą zawodów U24 Ekstraligi z udziałem drużyny WTS Sparta Wrocław prosimy o bezpośredni kontakt z TS Kolejarz Opole,  email: tskolejarzopole@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać „Akredytacje U24 Ekstraliga, data zawodów…………..”.

Akredytacje stałe przyznane przedstawicielom redakcji na mecze drużyny Betard Sparta Wrocław w PGE Ekstralidze w sezonie 2022 (Stadion Olimpijski we Wrocławiu) NIE OBOWIĄZUJĄ na zawodach U24 Ekstraligi.