ROSIEK&ROSIEK POZOSTAJE SPONSOREM STRATEGICZNYM WTS SPARTY

ROSIEK&ROSIEK POZOSTAJE SPONSOREM STRATEGICZNYM WTS SPARTY

Firma Rosiek&Rosiek przedłuża swoją umowę sponsoringową i w nadchodzącym sezonie nadal będzie Sponsorem Strategicznym Klubu. To będzie piąty rok współpracy.

– Staliśmy się fanami żużla, dlatego bardzo chętnie się angażujemy. Wspieranie Betard Sparty Wrocław daje nam dużo satysfakcji. Oczywiście, ważny jest dla nas również aspekt wizerunkowy i biznesowy, na który współpraca z Klubem wpływa bardzo pozytywnie – Krzysztof Rosiek, współwłaściciel firmy.

– Rosiek&Rosiek to jeden z naszych największych sponsorów, dlatego bardzo cieszę się, że właściciele zdecydowali się na kontynuację współpracy. Dzięki niej, korzyści wizerunkowo-biznesowe pojawiają się dla obu stron, które nawzajem to rozumieją. Przed nami piąty rok razem, niech to będzie sezon na piątkę! – dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Firma Rosiek&Rosiek to firma rodzinna z tradycjami, funkcjonująca od 1990 roku. Od początku istnienia zajmując się sprzedażą napoi alkoholowych oraz chłodzących. Firma Rosiek&Rosiek działa na terenie całej zachodnio-południowej Polski, natomiast siedziba główna znajduje się w Sycowie. Firma w dalszym ciągu się rozrasta i rozwija. Prowadzi ekspansję na kolejne rynki zbytu i inwestuje między innymi w rozwój sieci sklepów monopolowo-spożywczych w sprzedaży detalicznej, pod nazwą „GRZEŚ”.

Więcej o ofercie Sponsora Sparty można przeczytać na www.rosiek-rosiek.pl.