ALKAN PRZEDŁUŻA UMOWĘ Z WTS

ALKAN PRZEDŁUŻA UMOWĘ Z WTS

Wrocławska firma Alkan, po roku kooperacji, zdecydowała się na kontynuację wsparcia i pozostaje Sponsorem Klubu. Razem jedziemy dalej!

– Za nami pierwszy rok współpracy z klubem WTS Sparta Wrocław, która sprawiła nam mnóstwo frajdy i przyniosła wiele wspólnych korzyści, dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się na zaangażowanie w kolejnym sezonie i życzymy wszystkim Kibicom, żeby po ostatnim meczu na wypełnionym po brzegi Stadionie Olimpijskim Prezes Andrzej Rusko spalił marynarkę – komentuje współwłaściciel firmy Alkan, Aleksander Kacprzak.

– Mam nadzieję, choć również przeczucie, że zaczęła się nasza wieloletnia współpraca. Naszych partnerów cechuje zamiłowanie do żużla oraz dojrzałość biznesowa. Nie inaczej jest przypadku z firmy Alkan – komentuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Hurtownia elektryczna Alkan to firma, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą produktów elektrotechnicznych, kabli, przewodów, automatyki przemysłowej i oświetlenia. Obsługuje rynek detaliczny i hurtowy, a specjalnością są dostawy dla inwestycji i firm instalacyjnych. Alkan to zespół ludzi z wiedzą techniczną, który zadba o to, aby Klienci otrzymali kompleksową i terminową realizację na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji na alkan.pl