Opinie po meczu z Tarnowem

Po niezwykle wyczerpującym, ale udanym meczu Betardu Sparty Wrocław z Unią Tarnów przedstawiciele naszego klubu zabrali głos na pomeczowej konferencji prasowej. Oto, co powiedzieli po wygranej 52:38. 

Piotr Baron: Dziękuję za ten mecz drużynie gości, bo dzięki nim mieliśmy w tym meczu sporo walki i kilka fajnych akcji. Był też niestety ten wypadek Tomka Jędrzejaka z dwunastego wyścigu. Oby tylko skończyło się na potłuczeniach, bo na początku baliśmy się nawet, że Tomek złamał nogę. To jednak twardy zawodnik, wstał po upadku i jeszcze wyprowadził nas na podwójne zwycięstwo i prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca. Dziękuję całej mojej drużynie, bo wszyscy jechali i punktowali równo, pracowali gdy trzeba było i to zaprocentowało udanym rezultatem.

Maciej Janowski: Mecz na pewno nie należał do najłatwiejszych. Goście postawili nam trudne warunki i dopiero w końcówce przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na próbie toru korzystałem z silnika, który miałem do dyspozycji w meczu z GKM-em Grudziądz i wydawało mi się, że to będzie dobra decyzja. Motocykl jednak nie sprawował się tak, jakbym chciał – w biegu, w którym miałem defekt wybuchł mi silnik. Na ostatni bieg wyjechałem na rezerwowym motocyklu i miałem o wiele większy komfort jazdy na nim. Być może gdybym występował na nim od samego początku, zdobyłbym więcej punktów.