„Nie znaleźliśmy ustawień”

Spartanie po dzisiejszej porażce 33:57 w Tarnowie nie mieli najlepszych min. Przeczytajcie, co do powiedzenia po tym meczu mieli menedżer Betardu Sparty, Piotr Baron oraz nasi żużlowcy Tai Woffinden i Peter Ljung.

Piotr Baron: Gospodarze pojechali dzisiaj piękny mecz, a dla nas to zdecydowanie nie były najlepsze zawody. Tarnowianie potrzebowali tych punktów tak samo, jak i my. Szkoda tylko, że rozmiary tej porażki okazały się tak duże.

Tai Woffinden: Unia była od nas dzisiaj znacznie lepsza. Taki jest żużel – u siebie wygraliśmy, a dzisiaj to Tarnów pokazał dobry speedway. Gospodarze byli lepiej spasowani z torem. My szukaliśmy dobrych ustawień, ale jak widać nie podejmowaliśmy dobrych decyzji. Jesteśmy zawiedzeni takim rezultatem, ale nie możemy się załamywać. Kolejny mecz u siebie po prostu musimy wygrać.

Peter Ljung: Szkoda tak wysokiej porażki, bo liczyłem na to, że będzie się tutaj dało bardziej powalczyć. Nie jestem zadowolony ze swojego występu. Szukaliśmy różnych ustawień, ale nie przyniosło to spodziewanych efektów. Mam nadzieję, że taki mecz już w tym sezonie nam się nie przytrafi i pozostaje się skupić na kolejnym spotkaniu.