Komunikat w sprawie biletów na SGP

Komunikat w sprawie biletów na SGP

Szanowni Kibice,

W odpowiedzi na liczne zapytania informujemy, że bilety na 2019 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski są imienne i zgodnie z Regulamin Sprzedaży Biletów i Karnetów zmiana danych na bilecie jest niedozwolona.

Wychodząc jednak naprzeciw Państwa oczekiwaniom i prośbom, Zarząd Klubu podjął decyzję o umożliwieniu dokonania zmian danych na biletach, jednak wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Wyznaczona została specjalna ścieżka, która umożliwi dokonanie takich zmian.

  1. Dyspozycja zmiany musi być zlecona osobiście, wyłącznie przez osobę, której dane widnieją na bilecie.
  2. Zmiany danych dokonywane będą wyłącznie w kasie na Stadionie Olimpijskim w dniach i godzinach zgodnie z harmonogramem, podanym poniżej.
  3. Osoba zlecająca zmianę danych na bilecie podaje dane nowej osoby, która ma ją zastąpić wraz z oświadczeniem tej osoby, że zgadza się na przetwarzanie jej danych osobowych.
  4. Bilet zakupiony wcześniej będzie anulowany, a na jego miejsce wydany zostanie bilet z danymi nowej osoby.

Jest to jedyna droga zmiany danych na bilecie. Opłata manipulacyjna za zmianę danych  wynosi 10 złotych.

Jednocześnie przestrzegamy przed kupowaniem biletów z nieautoryzowanych źródeł. Z przykrością stwierdzamy, że docierają do nas informacje o sprzedaży biletów z tak zwanej „drugiej ręki” po bardzo zawyżonych cenach. Co więcej, zgłaszają się do nas osoby, które pokazują nam zakupione bilety i okazuje się, że wielu kibiców ma zakupiony ten sam bilet, który został kilkukrotnie wydrukowany. Wszystkie bilety na 2019 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski mają naniesione dane osobowe, które będą sprawdzane przy wejściu na stadion. Przypominamy, że każda karta wstępu posiada unikatowy kod, zatem wejście na imprezę na zdublowany bilet nie będzie możliwe.

Jedynymi oficjalnymi drogami zakupu biletów na zawody organizowane przez WTS Sparta są:

– strona internetowa bilety.wts.pl,

– sieć punktów partnerskich Kolporter/Empik/STS,

– strona internetowa kupbilet.pl.

 

Harmonogram pracy Kasy pozwalającej na zmianę danych osobowych (kasa przy bramie nr 2)

– wtorek 23.07 – godziny 10-16

– czwartek 25.07 – godziny 10-16

– wtorek 30.07 – godziny 13-19