Informacje dla mediów – trening punktowany 30 marca

Informacje dla mediów – trening punktowany 30 marca

30 marca o godzinie 15.00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się trening punktowany pomiędzy Betard Spartą Wrocław a forBET Włókniarzem Częstochowa. Poniżej przedstawiamy ważne informacje dot. pracy mediów zainteresowanych obsługą tego wydarzenia.

Data treningu: 30.03.2019 r.
Godzina: 15.00
Miejsce: Stadion Olimpijski we Wrocławiu

AKREDYTACJE MEDIA i FOTO:

  1. Dziennikarze i fotoreporterzy zainteresowani obsługą tego wydarzenia proszeni są o przesyłanie danych osobowych (imię i nazwisko, redakcja, pesel, telefon, rodzaj akredytacji: MEDIA lub FOTO, w przypadku fotoreportera nr polisy ubezpieczenia) na adresy mailowe a.skubis@wts.pl sekretariat@wts.pl (termin upływa 28.03.2019 roku o godzinie 18.00 / w tytule: „Akredytacja – trening punktowany 30.03”). W przypadku przyznania akredytacji dziennikarze i fotoreporterzy będą uprawnieni do pracy podczas zawodów w strefach przeznaczonych dla mediów (opisanych w punktach 2 i 3).
  2. Dziennikarze i fotoreporterzy będą mogli pracować w parku maszyn przed treningiem punktowanym w godzinach 13.15 – 14.00 oraz po treningu, zgodnie z decyzją organizatora na podstawie opasek, które należy pobrać z Biura Akredytacji.
  3. Dziennikarze i fotoreporterzy będą wpuszczani na wyznaczone sektory (MEDIA) i platformy (FOTO) na podstawie opasek, które należy pobrać z Biura Akredytacji.

Dodatkowe informacje dotyczące stref pracy dziennikarzy i fotoreporterów (wraz z obowiązującymi ciągami komunikacyjnymi podczas treningu) przedstawiciele mediów uzyskają w Biurze Akredytacji.

BIURO AKREDYTACJI

Dziennikarzy i fotoreporterów zapraszamy do Biura Akredytacji po odbiór identyfikatorów (opasek) uprawniających do pracy na Stadionie Olimpijskim w dniu 30 marca 2019 roku. Biuro Akredytacji zlokalizowane jest na Trybunie Zachodniej, poziom 0 ( w okolicy bramy nr. 4 i 5) i będzie czynne w godzinach 12.45-14.30.

Jednocześnie przypominamy, że na  accredito.com/wts-sparta-wroclaw trwa oddzielny proces akredytacyjny na Memoriał Tomasza Jędrzejaka. Proces ten zakończy się 27 marca o godzinie 18.00.

(FOTO: Miłosz Klinowski dla WTS.pl)