W weekend najważniejszy Memoriał!

W weekend najważniejszy Memoriał!

Informujemy, że w sobotę, 30 marca o godzinie 15:00 odbędzie się trening punktowany z  forBET Włókniarzem Częstochowa. Wydarzenie to nie jest imprezą masową, w związku z tym, na Stadionie Olimpijskim możemy przyjąć 999 kibiców. Wejściówki, w cenie 15 złotych będą dostępne poprzez platformę  https://bilety.wts.pl od dzisiaj, tj. 26 marca od godziny 15:00. Do czwartku, do godziny 15:00 trwać będzie przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów. Pamiętajcie że to test-mecz przed sezonem, a dla nas w ten weekend najważniejsza jest niedziela i I Memoriał Tomasza Jędrzejaka. Liczymy, że na Stadionie Olimpijskim będzie tego dnia komplet.

Ostatnie bilety na to nadzwyczajne wydarzenie są dostępne na https://bilety.wts.pl. Bardzo prawdopodobne, że wszystkie bilety sprzedadzą się w przedsprzedaży i nie będą dostępne w kasach stadionowych, zatem dodatkowo zachęcamy do kupna biletów w internecie.

Pamiętajcie, że każdy z Was może także zakupić cegiełkę, która wspomoże edukację córek Tomasza Jędrzejaka. Cegiełki to dwukrotność lub trzykrotność wyjściowej ceny biletu na te zawody.