„Dziękujemy Bydgoszczy”

Spartanie po meczu z Lechmą Startem Gniezno byli w doskonałych nastrojach. Przeczytajcie, co do powiedzenia tuż po meczu decydującym o pozostaniu w ENEA Ekstralidze mieli Piotr Baron, Zbigniew Suchecki oraz Peter Ljung.

Piotr Baron: Bardzo dziękuję swojej drużynie za postawę w tym sezonie. Pokazali, że mają jaja i że są prawdziwymi sportowcami. Chłopacy są wielcy i należą im się wielkie słowa uznania. Chciałbym podziękować również Bydgoszczy, która ambitnie pojechała swój mecz. Pokazali, że duch sportu istnieje. Myśmy wierzyli w to od początku roku, a ostatnia kolejka nas w tym utwierdziła.

Zbigniew Suchecki: Dziękujemy Bydgoszczy i cieszymy się, że pojechała dobry mecz. Dzisiaj przede wszystkim skupialiśmy się na sobie i chcieliśmy wygrać za trzy punkty. Udało nam się i jesteśmy wszyscy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Peter Ljung: Ten sezon był dla nas długi i ciężki. Może na papierze nie byliśmy mocną drużyną, ale rzeczywistość pokazała, że nazwiska nie jeżdżą. Przed sezonem mówiło się o nas jako najsłabszej drużynie, a dziś okazało się, że wcale tak nie jest. Bardzo pomogła nam świetna atmosfera w drużynie.