Dla-Przemysłu.pl ponownie z WTS Sparta Wrocław

Dla-Przemysłu.pl ponownie z WTS Sparta Wrocław

Firma Dla-Przemysłu.pl, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia zakładów przemysłowych, infrastruktury miejskiej oraz placów budowy, w sezonie 2019 pozostanie Sponsorem Klubu WTS Sparta Wrocław. Podobnie jak w minionych rozgrywkach, pod patronatem Dla-Przemysłu.pl będą odbywać się biegi numer 10.

Współpracę z firmą Dla-Przemysłu.pl rozpoczęliśmy w trakcie sezonu 2018 i jeszcze w trakcie tamtego sezonu udało nam się rozszerzyć zakres tej współpracy. Dziś podpisujemy kolejną umowę, na mocy której przedłużamy naszą wspólną pracę na rzecz wrocławskiego żużla o kolejny rok. To budujące, że pozyskaliśmy kolejnego Partnera, który nie tylko systematycznie zwiększa swoje zaangażowanie, ale także myśli o długoterminowej współpracy z klubem – mówi Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Jako zagorzali kibice, z dużą radością podpisujemy kolejną umowę z naszym klubem – WTS Spartą Wrocław. Warto jednak zaznaczyć, że współpraca z klubem daje nam nie tylko satysfakcję związaną ze wspieraniem klubu, któremu kibicujemy, ale pozwala nam także realizować nasze cele biznesowe. – podsumowuje Bartosz Sikora, właściciel firmy Dla-Przemysłu.pl.

– Zwiększenie naszego zaangażowania związane jest w dużej mierze z rozwojem firmy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z WTS Spartą Wrocław pozwala nam dotrzeć do szerszego grona Klientów. Potwierdzeniem tego jest znaczne powiększenie liczby magazynowanego towaru oraz przeprowadzka do nowej, dużo większej siedziby. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy połączyć naszą pasję z biznesem – dodaje Aleksandra Zdanowicz, współwłaściciel marki Dla-Przemysłu.pl

Nasz Sponsor, na co dzień dostarcza swoim Klientom odbojnice przemysłowe stalowe oraz gumowe, nietłukące lustra magazynowe, drogowe, systemy wygrodzeń m.in. słupki z taśmami, bariery, ogrodzenia tymczasowe, progi i blokady parkingowe, elementy oznakowania powierzchni oraz ręczne urządzenia do znakowania linii na parkingach, w zakładach przemysłowych.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszego Sponsora pod adresem: www.dla-przemyslu.pl