Odbiór karnetów przeniesiony do Solpolu 2

Odbiór karnetów przeniesiony do Solpolu 2

Zakupione po 27 stycznia, oraz nieodebrane dotąd, karnety na sezon 2019 można odbierać w Sklepie Papierniczym w Solpolu 2 przy ulicy Świdnickiej 18-20.

Wcześniej karnety odbierać można było w sklepie hummel, jednak ten zostanie zamknięty wraz z końcem stycznia. W związku z tym, odbiór Kart Kibica, z zapisanymi na nich karnetami na rundę zasadniczą sezonu 2019, zostaje przeniesiony do Solpolu 2. Karnety można odbierać w Sklepie Papierniczym na poziomie -1. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

Karnety wciąż można nabywać na stronie bilety.wts.pl oraz w siedzibie klubu, na Stadionie Olimpijskim przy al. Paderewskiego 35 (budynek nad parkiem maszyn). Karnet zakupiony przez internet zapisuje się automatycznie na Karcie Kibica. Jeśli nie posiadasz Karty Kibica, zostanie ona wydana wraz z Karnetem do 3 dni roboczych i będzie ją można odebrać w Solpolu 2.

Wszelkie karty nieodebrane w punkcie w Solpolu 2 będzie można odebrać w punkcie info na Stadionie Olimpijskim przed pierwszym meczem.