Bilety na mecze z Tarnowem i Toruniem

Już są! Od dzisiaj możecie kupować bilety na dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej – Z Unią Tarnów w najbliższą niedzielę i KS Get Well Toruń w poniedziałek 15 sierpnia. W przedsprzedaży internetowej, wejściówki na oba mecze możecie nabyć w pakiecie oszczędzając nawet 33%!

Sprzedaż pakietowa dostępna bedzie wyłącznie w przedsprzedaży. Aby zakupić bilet należy kliknąć w odpowiedni baner sprzedażowy: “Pakiet Unia Tarnów+Get Well Toruń”. W przypadku zakupu biletów dla większej ilości osób, w celu pobrania biletów każdy posiadacz biletu powinien zarejestrować się w systemie i pobrać bilety ze swojego indywidualnego konta.  

Oto ceny wejściówek na oba mecze dostępnych na stronie www.bilety.wts.pl (po lewej bilety w przedsprzedaży do dnia 06.08.2016, po prawej ceny w dniu meczu). Sprzedaż pakietowa nie będzie już prowadzona w dniu meczu z Unią Tarnów 7 sierpnia!

Sektor/Rodzaj Biletu Mecz z Unią Tarnów Mecz z KS Get Well Toruń PAKIET

Numerowane 40 zł/45 zł 45 zł/50 zł
Normalny

Numerowane 30 zł/35 zł 30 zł/35 zł
Ulgowy

Numerowane 15 zł/20 zł 15 zł/20 zł
Junior

Nienumerowane 30 zł/35 zł 40 zł/45 zł 60 zł
Normalny

Nienumerowane 25 zł/30 zł 30 zł/35 zł 45 zł
Ulgowy

Nienumerowane 15 zł/20 zł 15 zł/20 zł 20 zł
Junior

Bilet Rodzinny I 85 zł (przedsprzedaż) 95 zł (przedsprzedaż)
(2 bilety normalne+
jeden dziecko)

Bilet Rodzinny II 90 zł (przedsprzedaż) 100 zł (przedsprzedaż)
(2 bilety normalne+
dwójka dzieci) 

 


 

Sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem:

a) Internetowego systemu sprzedażowego pod adresem:

– www.bilety.pszpoznan.com.pl

– www.bilety.wts.pl

b) W siedzibie Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla przy ulicy Warmińskiej 1 w Poznaniu od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 18.00 oraz w sobotę w godz. 10.00 – 18.00

c) W siedzibie WTS Sparta Wrocław przy ulicy Świdnickiej 18/20 we Wrocławiu (piętro 4) – biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 17.00

d) w dniu meczu tj. 7 sierpnia oraz 15 sierpnia 2016 r. w kasach na stadionie Golęcin w Poznaniu od godz. 14.00.

Serdecznie zapraszamy.

WTS SA i PSŻ Poznań

Bilet Ulgowy – upoważnia do wstępu na mecze młodzież uczącą się od 17 do 24 roku życia tj. urodzeni w latach 1992-1999 za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej oraz seniorzy powyżej 65 roku życia urodzeni w roku 1951 i wcześniej – za okazaniem dowodu osobistego lub innego dokumentu zawierającego datę urodzenia.  

** Bilet Junior/ Bilet Dziecko – upoważnia do wstępu na mecze dzieci oraz młodzież uczącą się od 6 do 16 roku życia tj. urodzeni w latach 2000 – 2010 za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu zawierającego datę urodzenia.

Wiek określany jest na podstawie dokładnej daty urodzenia tj. dzień, miesiąc i rok.

Miejsca numerowane i nienumerowane na stadionie:

 

Sektory numerowane: 2-4, 6-12
Sektory nienumerowane: 16-22

Trybuna VIP – sektor nr 5

Sektory gości: 23-24

Kibice wchodzący na pozostałą część Stadionu Golęcin Poznań nie będą mogli korzystać z atrybutów w barwach drużyny gości (flagi, szaliki, czapki, koszulki itp.). W tym przypadku służby ochrony będą zobowiązane zatrzymać atrybuty w depozycie. Dla dobra wspólnego prosimy o nieprzynoszenie tych atrybutów na stadion.

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich zainteresowane wejściem na Stadion Golęcin w Poznaniu winny kontaktować się z p.Bartłomiejem Skrzyńskim Rzecznikiem miasta Wrocławia ds. Osób Niepełnosprawnych pod adresem e-mail: bartlomiej.skrzynski@um.wroc.pl

Klub gwarantuje zaproszenie dla osoby niepełnosprawnej (na wózku inwalidzkim) wraz z opiekunem (asystentem) i dedykowany parking.

Obowiązujące zasady:

Każdy posiadacz biletu i karnetu zobowiązany jest bezwarunkowo poddać się weryfikacji przy wejściu na widownie stadionu pod względem zgodności danych zawartych na bilecie lub karnecie z dowodem tożsamości zawierającym zdjęcie, adres zamieszkania oraz numer pesel.

Na stadion nie zostaną wpuszczone osoby:

a) nie posiadające dokumentu tożsamości i/lub

b) gdy dane na bilecie nie będą zgodne z dokumentem tożsamości osoby okazującej bilet.

W internetowej sprzedaży biletów jedna osoba może dokonać zakupu max 4 biletów. Osoby zaineresowane kupnem większej ilości biletów proszone są o kontakt z klubem pod adresem e-mail:bilety@wts.pl

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi regulaminami i ich przestrzeganie oraz stosowania się do poleceń służb porządkowych i ochrony.

Obowiązujące regulaminy tj. Regulamin sprzedaży biletów i karnetów, Regulamin stadionu oraz Regulamin Imprezy Masowej znajdują się na stronie www.pszpoznan.com.pl oraz www.wts.pl