Alkan nowym Sponsorem WTS Sparty Wrocław

Alkan nowym Sponsorem WTS Sparty Wrocław

Hurtownia elektryczna Alkan z Wrocławia to kolejny nowy Partner WTS Sparty Wrocław, z którym rozpoczynamy współpracę tuż przed inauguracją sezonu 2022.

Kibicami żużla jesteśmy od dawna, a dołączając do grona sponsorów WTS Sparta Wrocław chcemy wzmocnić więź z Klubem. Wierzymy, że nasza współpraca będzie długofalowa i przyniesie obu stronom wymierne korzyści oraz wiele pozytywnych emocji. Życzymy Klubowi w nadchodzącym sezonie wielu sukcesów i samych zwycięstw. Jesteśmy dumni że możemy stanąć ramię w ramię z marką jaką jest WTS Sparta Wrocław. – mówi Aleksander Kacprzak, współwłaściciel firmy Alkan.

– Wzmocnienia w grupie Partnerów i Sponsorów są równie ważne, jeśli nawet nie ważniejsze niż te stricte sportowe. Cieszę się, że do naszej rodziny dołączają kolejni zadeklarowani kibice, którzy jednocześnie chcą wraz Klubem budować pozytywny wizerunek swojej marki – dodaje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Hurtownia elektryczna Alkan to firma, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą produktów elektrotechnicznych, kabli, przewodów, automatyki przemysłowej i oświetlenia. Obsługuje rynek detaliczny i hurtowy, a specjalnością są dostawy dla inwestycji i firm instalacyjnych. Alkan to zespół ludzi z wiedzą techniczną, który zadba o to, aby Klienci otrzymali kompleksową i terminową realizację na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji na alkan.pl