BETARD ponownie zaprasza na FIM Speedway Grand Prix do Wrocławia!

BETARD ponownie zaprasza na FIM Speedway Grand Prix do Wrocławia!

Betard FIM Speedway Grand Prix of Poland – Wrocław – to oficjalna nazwa tegorocznej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Firma BETARD już czwarty rok z rzędu będzie sponsorem tytularnym tych prestiżowych zawodów w stolicy Dolnego Śląska.

Ta wiadomość nie powinna być zaskoczeniem dla kibiców. Firma Betard jest bowiem od ponad 20 lat związana z wrocławskim żużlem i miejscowym klubem WTS Sparta. Jako sponsor tytularny aktualnego Drużynowego Mistrza Polski występuje nieprzerwanie od 2010 roku, a jako sponsor cyklu SGP we Wrocławiu od 2019 roku. Wtedy właśnie, po dwunastoletniej przerwie indywidualne mistrzostwa świata – FIM Speedway Grand Prix – wróciły na legendarny Stadion Olimpijski.

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z faktu, że po raz kolejny będziemy sponsorem tytularnym tych wyjątkowych zawodów, które dzięki staraniom władz miasta oraz ogromnemu zaangażowaniu Zarządu klubu WTS po raz czwarty z rzędu będą miały swoją rundę w stolicy Dolnego Śląska. Rozgrywki indywidualnych mistrzostw świata na pewno zaskoczą nas nową dawką bezcennych, sportowych emocji. Przykładem lat ubiegłych Stadion Olimpijski to doskonała arena do organizowania żużlowych zmagań o tytuł mistrza świata, na której nigdy nie brakuje zwrotów akcji i nieprzewidywalnych wyścigów na znakomitym torze. Już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkich, zapewniając, że w tym roku wrocławska runda będzie jak w latach ubiegłych niepowtarzalnym wydarzeniem na skalę światową, na której nie powinno zabraknąć żadnego fana czarnego sportu! To wspaniałe uczucie być jego częścią – przekazał Zarząd firmy Betard.

– Betard FIM Speedway Grand Prix Polski to impreza, którą razem z miastem Wrocław organizujemy dla naszych kibiców, tworząc w stolicy Dolnego Śląską wielkie święto speedway’a. W ten sposób promujemy i prezentujemy nasz region i nasze miasto. Nawiązujemy też do wieloletnich tradycji, wracając na legendarny i tak ceniony przez wszystkich fanów żużla Stadion Olimpijski. Cieszę się, że firma Betard, czyli silna marka wywodząca się właśnie stąd, wspiera nas przy organizacji tej imprezy. Od lat mamy bardzo bliskie relacje, a wspólna realizacja tak prestiżowego przedsięwzięcia tylko to potwierdza. Wierzę, że we Wrocławiu zorganizujemy kolejne niezapomniane zawody mistrzowskie, a Discovery Sports Events, promotor cyklu SGP, utwierdzi się w przekonaniu, że jesteśmy silnym i profesjonalnym partnerem i warto z nami budować markę najważniejszych żużlowych zawodów na świecie – ocenia Andrzej Rusko, prezes WTS.

Betard FIM Speedway Grand Prix of Poland – Wrocław odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku. Niebawem rozpocznie się sprzedaż biletów na to wydarzenie. Bilety dostępne będą na https://bilety.wts.pl oraz w punktach stacjonarnych: Kolporter i Empik w całym kraju. Szczegóły zostaną podane w osobnym komunikacie.

***

O firmie Betard

Betard od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Celem firmy jest produkcja wysokiej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

Misja firmy Betard

Naszą misją jest wspieranie skomplikowanych realizacji budowlanych, poprzez optymalizację procesów produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań prefabrykacji betonowej”.

Wizja firmy Betard

Naszą wizją jest, by dzięki naszym prefabrykatom proces budowy został maksymalnie zoptymalizowany, a możliwości personalizacji i wytworzenia elementów stały się niemal nieograniczone”.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Betard. Więcej o Sponsorze Tytularnym naszej drużyny na https://www.betard.pl/