Znamy datę wrocławskiej rundy FIM Speedway Grand Prix w 2020 roku

Znamy datę wrocławskiej rundy FIM Speedway Grand Prix w 2020 roku

Wiemy kiedy odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie sportowe 2020 roku. Tych zawodów nie może przegapić żaden kibic! 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski odbędzie się 1 sierpnia przyszłego roku.

W 2019 roku cykl FIM Speedway Grand Prix powrócił do Wrocławia po 12 latach. Zawody na Stadionie Olimpijskim przez wielu obserwatorów, ekspertów i dziennikarzy branżowych zostały określone mianem najciekawszego widowiska żużlowego sezonu 2019. Znalazło to swoje potwierdzenie w rekordowej liczbie mijanek i zwrotów akcji na torze. Również fani czarnego sportu bardzo szybko i jednoznacznie potwierdzili, że powrót Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu do stolicy Dolnego Śląska był strzałem w dziesiątkę. Bilety na zeszłoroczne zawody wyprzedały się w 26 godzin, co jest absolutnym rekordem w historii FIM Speedway Grand Prix.

Cieszę się, że w minione wakacje dostarczyliśmy kibicom tak wielu emocji, a najlepszym na świecie zawodnikom daliśmy możliwość zaprezentowania swoich nadzwyczajnych umiejętności. Po zawodach dostaliśmy szereg bardzo pochlebnych recenzji. Docierały one do nas od kibiców, ale też od władz FIM i BSI Speedway, czyli głównego promotora cyklu FIM Speedway Grand Prix – mówi Andrzej Rusko, prezes WTS. –  Zawiesiliśmy wysoko poprzeczkę, ale obiecuję, że nie zamierzamy spoczywać na laurach. Zrobimy wszystko, by 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski na Stadionie Olimpijskim było równie ciekawym widowiskiem z wieloma dodatkowymi atrakcjami dla kibiców.

To był wyjątkowy wieczór pełen niesamowitego ścigania na Stadionie Olimpijskim – podsumował Steve Gould, Dyrektor Zarządzający BSI Speedway. –  Kibice byli świadkami wspaniałego widowiska. Poziom zawodów obfitujących w mijanki na torze był niezwykły. Miasto Wrocław i Stadion Olimpijski od lat są związane z żużlem, dlatego wspaniale jest nie tylko wrócić do Wrocławia, ale także wrócić w wielkim stylu. Dziękujemy naszym partnerom z Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego oraz miasta Wrocław za pomoc w przygotowaniu tak pasjonującego widowiska i już nie możemy się doczekać, by powtórzyć to 1 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do śledzenia strony www.wts.pl oraz klubowych mediów społecznościowych, gdzie już wkrótce opublikujemy szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na to wydarzenie.

www.wts.pl
www.facebook.com/WTSSparta
www.twitter.com/WTSSparta