Zbyszek mówi o meczu

Zbigniew Suchecki może zaliczyć wczorajszy mecz Betardu Sparty z Polonia Bydgoszcz do wyjątkowo udanych. Obchodzący w niedzielę 29. urodziny Zbyszek spisał się znakomicie, zdobywając 11 punktów z 3 bonusami! To m.in. dzięki jego doskonałej postawie Spartanie odnieśli przekonujące zwycięstwo nad rywalem z Bydgoszczy.

Co „Suchy” miał do powiedzenia po spotkaniu? – Cieszę się bardzo, że tak to się wszystko skończyło, bo chciałem sobie sprawić prezent na urodziny i ten występ udał mi się bardziej niż tego się spodziewałem. Przez piątek i sobotę dużo trenowałem, naprawdę sporo zmieniając w sprzęcie. Gruntownie zmieniłem wydechy, od których przez długi czas nie mogłem się oderwać. Z tego być może wynikała moja dotychczasowa dyspozycja – jeden mecz dobry, a następne trzy złe. Zmieniłem je na Kingi używane przez wszystkich żuzlowców i teraz śmigało to dobrze – skomentował swój występ Zibi.

Jak Suchecki ocenia z kolei jazdę całego zespołu? – Każdy z nas jedzie na sto procent i uważam, że jesteśmy w tym momencie bardzo dobrą drużyną. Mocno przepracowaliśmy ostatnie treningi, co przyniosło oczekiwany skutek – powiedział żużlowiec Betardu Sparty.