Zasady pracy mediów podczas DMPJ (15.08.2018r)

Zasady pracy mediów podczas DMPJ (15.08.2018r)

W środę 15 sierpnia o godzinie 15.00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się II runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Poniżej przedstawiamy ważne informacje dot. pracy mediów zainteresowanych obsługą tego wydarzenia.

Data zawodów: 15.08.2018 r.

Godzina: 15.00

Miejsce: Stadion Olimpijski we Wrocławiu

AKREDYTACJE MEDIA i FOTO:

Dziennikarze i fotoreporterzy posiadający ważne akredytacje stałe na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze będą wpuszczani na sektor D i E na podstawie identyfikatorów obowiązujących na meczach PGE Ekstraligi oraz opasek, które należy pobrać z Biura Zawodów i Akredytacji.

Dziennikarze i fotoreporterzy posiadający ważne akredytacje stałe na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze będą mogli pracować w parku maszyn przed meczem w godzinach 13.00-14.00 oraz po meczu zgodnie z decyzją sędziego – na podstawie identyfikatorów obowiązujących na meczach PGE Ekstraligi oraz opasek, które należy pobrać z Biura Zawodów i Akredytacji.

Dziennikarze i fotoreporterzy nie posiadający ważnych akredytacji stałych na mecze Betard Sparty Wrocław w PGE Ekstralidze proszeni są o przesyłanie danych osobowych (imię i nazwisko, redakcja, pesel, w przypadku fotoreportera nr polisy ubezpieczenia) na adres mailowy sekretariat@wts.pl  (termin upływa 14.08.2018 roku o godzinie 20.00). W przypadku przyznania akredytacji dziennikarze i fotoreporterzy będą uprawnieni do pracy podczas zawodów w strefach przeznaczonych dla mediów.

Dodatkowe informacje dotyczące stref pracy dziennikarzy i fotoreporterów (wraz z obowiązującymi ciągami komunikacyjnymi podczas zawodów) przedstawiciele mediów uzyskają w Biurze Zawodów i Akredytacji.

BIURO ZAWODÓW I AKREDYTACJI:

Dziennikarzy i fotoreporterów zapraszamy do Biura Zawodów i Akredytacji po odbiór identyfikatorów (opasek) uprawniających do pracy na Stadionie Olimpijskim w dniu 15 sierpnia 2018 roku. Biuro Zawodów i Akredytacji będzie zlokalizowane przy wjeździe na Padok i będzie czynne od godz. 12.00.