WTS Sparta nadal jedzie z Wicarem

WTS Sparta nadal jedzie z Wicarem

Wrocławska korporacja taksówkarska Wicar Radio Taxi przedłużyła umowę z WTS Spartą Wrocław. W sezonie 2019 Wicar będzie wspierał wrocławski speedway jako Sponsor Główny.

Jak co roku Wicar jest jedną z pierwszy firm, która decyduje się na przedłużenie współpracy z naszym klubem na kolejny sezon. Moim zdaniem to przykład perfekcyjnej relacji pomiędzy Sponsorem a Klubem. Obie strony odnoszą realne korzyści, realizując swoje cele, a przy okazji wspólnie przeżywamy sukcesy naszych żużlowców – mówi Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Przed nami już piąty rok współpracy z Klubem WTS Sparta Wrocław. Współpracy, która nie tylko pozwoliła nam osiągnąć nasze cele biznesowe, ale także dała dużo satysfakcji związanej ze wspieraniem jednej z najlepszych drużyn sportowych w naszym kraju – podsumowuje Katarzyna Grabowska, Prezes Wicar Radio Taxi.

Wicar Radio Taxi to korporacja znana przede wszystkim z niskich cen, najwyższej jakości usług i innowacyjnych rozwiązań. Klienci Wicar Radio Taxi mogą m.in. zamówić kurs przez aplikację, jednocześnie od razu poznając jego koszt i czas oczekiwania. W taksówkach można płacić bezgotówkowo, zarówno za pomocą kart płatniczych jak i aplikacji.

Więcej o naszym Sponsorze Głównym na www.wicartaxi.pl