Tai dziękuje fanom

Tai Woffinden zakończył tegoroczny sezon Grand Prix na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej Indywidualnych Mistrzostw Świata. “Woffy” przegrał szansę na zdobycie brązowego medalu w dodatkowym wyścigu z Nickim Pedersenem. Przedstawiamy treść posta na Facebooku, którego “Tajski” skierował do swoich fanów.

“Mój sezon w roli mistrza świata się skończył i chciałem z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali przez ten czas. Było bardzo ciężko, ale cieszę się z tego, że mogę liczyć na wasze wsparcie i dzięki niemu postaram się wrócić za rok jeszcze silniejszy. Chciałbym pogratulować Gregowi Hancockowi – przez cały sezon jeździł po prostu fantastycznie i myślę, że nie ma żużlowca, który zastąpiłby mnie lepiej w roli mistrza świata. Greg to dla mnie wzór do naśladowania – chciałbym być w wieku 44 lat w takiej formie jak on!

Gratuluję także srebra Krzysztofowi Kasprzakowi oraz brązowego medalu Nickiemu Pedersenowi, który pokonał mnie w wyścigu o trzecie miejsce. W przeszłości działy się między nami nieciekawe rzeczy, ale darzymy się dużym szacunkiem i wiem, że za rok obaj znów będziemy walczyć o najwyższe trofea.

Dałem z siebie wszystko. Popełniłem kilka błędów, czasami nie trafiałem z odpowiednimi ustawieniami, przeszedłem bolesną kontuzję, ale robiłem, co w mojej mocy, aby obronić tytuł mistrza świata. Tym razem się nie udało, ale możecie być pewni, że nie zabraknie mi przez to motywacji. Dziękuję wam za tegoroczne emocje!”