Święto Wojska Polskiego na Nowym Olimpijskim!

Święto Wojska Polskiego na Nowym Olimpijskim!

W najbliższą środę, 15.08.2018 o godzinie 15.00 na Stadionie Olimpijskim ponownie zawarczą motocykle. Tym razem do boju o punkty w tabeli Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów staną wrocławscy młodzieżowcy.

Jest to ponowne podejście do II Rundy Półfinałowej DMPJ. W pierwotnym terminie deszcz uniemożliwił rozegranie zawodów. W stolicy Dolnego Śląska wystartują zawodnicy siedmiu drużyn: Betard Sparty Wrocław, Grupy Azoty Unii Tarnów, Fogo Unii Leszno, Orła Łódź, MrGarden GKM-u Grudziądź, Get Well Toruń oraz Włókniarza Częstochowa. W barwach naszego zespołu zaprezentują się Patryk Wojdyło, Przemysław Liszka oraz Mateusz Dul. Bilety na te zawody w cenie 5 złotych do zakupu przed stadionem. Dla kibiców udostępnione będą sektory D i E.

Podczas zawodów warto przyjrzeć się Mateuszowi Dulowi. Mateusz to wrocławski wychowanek, który niedawno zdał licencję. Środowy występ będzie dla niego pierwszym na Stadionie Olimpijskim.

Środowe zawody będą testem dla młodzieżowców przed niedzielnym meczem PGE Ekstraligi, w którym Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Get Well Toruń.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów to nowa formuła rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów – funkcjonuje od 2017 roku – zastąpiła Ligę Juniorów oraz MDMP.

Składy drużyn:

Betard Sparta Wrocław
1 Patryk Wojdyło
2 Mateusz Dul
3 Przemysław Liszka
Grupa Azoty Unia Tarnów
4 Mateusz Cierniak
5 Przemysław Konieczny
6 Patryk Rolnicki
Orzeł Łódz
7 Eryk Borczuch
8 Maciej Kuromonow
9 Mateusz Błażykowski
Get Well Toruń
10 Igor Kopeć-Sobczyński
11 Daniel Kaczmarek
12 Marcin Kościelski
25 Aleks Rydlewski
MrGarden GKM Grudziądź
13 Denis Zieliński
14 Damian Lotarski
15 Kamil Wieczorek
Włókniarz Częstochowa
16 Bartosz Świącik
17 Mateusz Świdnicki
18 Michal Gruchalski
Fogo Unia Leszno
19 Wiktor Trofimow
20 Szymon Szlauderbach
21 Kacper Pludra