Świderski piąty w Łańcuchu Herbowym

Jedyny wrocławianin w stawce, Piotr Świderski, zajął piąte miejsce. W rundzie zasadniczej “Świder” zgromadził dwanaście punktów i zajął pierwsze miejsce, ale w półfinale nie zdążył na start i został wykluczony za przekroczenie limitu czasu 2 minut.

Klasyfikacja końcowa:
1. Robert Miśkowiak (Polska) 12 (2,2,2,3,3) +3 +6 (21)
2. Łukasz Jankowski (Polska) 11 (2,3,3,3,0) +2 +4 (17)
3. Grzegorz Walasek (Polska) 11 (3,3,0,2,3) +ns +2 (13)
4. Daniel Pytel (Polska) 10 (3,2,1,2,2) +ns +0 (10)
5. Piotr Świderski (Polska) 12 (3,0,3,3,3) +w (12)
6. Adrian Gomólski (Polska) 9 (2,1,3,0,3) +1 (10)
7. Mariusz Staszewski (Polska) 10 (3,3,2,1,1) +w (10)
8. Patryk Pawlaszczyk (Polska) 10 (2,3,1,3,1) +0 (10)
9. Krystian Klecha (Polska) 8 (1,1,3,1,2)
10. Wiktor Gołubowskij (Rosja) 8 (1,2,2,1,2)
11. Scott Nicholls (Wielka Brytania) 6 (1,2,1,2,0)
12. Tomasz Chrzanowski (Polska) 5 (0,1,2,1,1)
13. Andriej Kudrjaszow (Rosja) 4 (0,0,0,2,2)
14. Cory Gathercole (Australia) 2 (0,1,1,0,0)
15. Sebastian Brucheiser (Polska) 2 (1,d,0,0,1)
16. Jacek Rempała (Polska) 0 (0,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. ŚWIDERSKI, Jankowski, Brucheiser, Kudrjaszow
2. WALASEK, Miśkowiak, Nicholls, Gathercole
3. STASZEWSKI, Gomólski, Klecha, Chrzanowski
4. PYTEL, Pawlaszczyk, Gołubowskij, Rempała
5. PAWLASZCZYK, Miśkowiak, Klecha, Świderski
6. STASZEWSKI, Gołubowskij, Gathercole, Brucheiser (d)
7. WALASEK, Pytel, Chrzanowski, Kudrjaszow (d)
8. JANKOWSKI, Nicholls, Gomólski, Rempała
9. ŚWIDERSKI, Chrzanowski, Gathercole, Rempała (d)
10. GOMÓLSKI, Miśkowiak, Pytel, Brucheiser
11. KLECHA, Gołubowskij, Nicholls, Kudrjaszow
12. JANKOWSKI, Staszewski, Pawlaszczyk, Walasek
13. ŚWIDERSKI, Walasek, Gołubowskij, Gomólski
14. PAWLASZCZYK, Nicholls, Chrzanowski, Brucheiser
15. MiŚKOWIAK, Kudrjaszow, Staszewski, Rempała
16. JANKOWSKI, Pytel, Klecha, Gathercole
17. ŚWIDERSKI, Pytel, Staszewski, Nicholls
18. WALASEK, Klecha, Brucheiser, Rempała (d)
19. GOMÓLSKI, Kudrjaszow, Pawlaszczyk, Gathercole
20. MIŚKOWIAK, Gołubowskij, Chrzanowski, Jankowski
półfinały:
21. Pytel (ns), Walasek (ns), Świderski (w), Staszewski (w)
22. MIŚKOWIAK, Jankowski, Gomólski, Pawlaszczyk (d)
finał:
23. MIŚKOWIAK, Jankowski, Walasek, Pytel
bieg pamięci Mirosława Borowicza i Rifa Saitgariejewa:
24. KUDRJASZOW, Musielak, Gathercole, Kajzer