Rexer nadal z WTS Spartą Wrocław

Rexer nadal z WTS Spartą Wrocław

WTS Sparta Wrocław z radością ogłasza przedłużenie owocnej współpracy z firmą Rexer. Podpisana umowa obejmuje kolejne dwa lata współpracy, podczas których obie strony liczą na dalszą realizację wspólnych celów sportowych i marketingowych. 

– Zostajemy w Klubie na kolejne 2 lata. Tym samym potwierdzamy swoje przywiązanie do dyscypliny jak i chęć dalszego rozwoju i identyfikacji marki REXER właśnie poprzez sport jakim jest żużel. Wspólnie z Klubem dążymy do osiągnięcia postawionych sobie celów.  – mówi Radosław Gruszecki, Prezes Zarządu firmy Rexer. 

Współpraca z WTS-em przez minione 3 lata zaktywizowała i rozwinęła nasze możliwości biznesowe. Dzięki najlepszej platformie w Polsce, „strefie na Olimpijskim”, możemy wspierać, nie tylko sportowców na torze, ale również siebie nawzajem i partnerów w biznesie. – dodaje Piotr Kalisz, Wiceprezes Zarządu.

Patrząc wstecz, widzę, jak wiele osiągnęliśmy wspólnie z firmą REXER. Ich zaangażowanie, nie tylko w żużlowe emocje, ale także w rozwój naszej drużyny i marki jest niesamowite. To, że zdecydowali się z nami zostać, dodaje nam motywacji i pewności, że jesteśmy na właściwej drodze. Nie mogę się doczekać, co przyniosą nam kolejne lata tej współpracy. – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Z ofertą firmy Rexer można zapoznać się na stronie www.rexer.pl oraz kanałach social media naszego partnera – Facebook, LinkedIn oraz Instagram.