Radość “Ogóra”

Wczorajsze spotkanie Betard Sparty Wrocław z Włókniarzem Częstochowa zakończyło się naszym wysokim zwycięstwem 55:35. Świetnie pojechał Tomasz Jędrzejak. “Ogór” wywalczył dziewięć punktów i aż cztery bonusy. Trzy wyścigi z udziałem Tomka zakończyły się wynikiem 5:1, a dwa remisem 3:3. Nie ma się co dziwić, że po zawodach “Ogór” tryskał dobrym humorem.

Cieszę się ogormnie ze zwycięstwa. Trzy punkty bardzo nam się przydadzą – mówił Tomek po meczu. – Przed tym meczem nie chciałem być hura optymistą, bo Częstochowa to drużyna z charakterem, która zawsze jedzie do końca. Wiedziałem, że będzie to bardzo trudne spotkanie, ale wiedziałem też, że jesteśmy drużyną, w której panuje świetna atmosfera. To pomaga w walce na torze – dodał Tomek.

Dobry występ w meczu z Częstochową nie był jedyną rzeczą, która poprawiła humor Tomkowi. Polski Związek Motorowy powołał naszego zawodnika do startu w Rundzie Kwalifikacyjnej eliminacji do Grand Prix 2012, która odbędzie się 13 czerwca w niemieckim Abensbergu. – Oczywiście, że bardzo się cieszę. Powalczę w eliminacjach i postaram się wykorzystać szansę – mówi Tomek.