PRO-TRANS nadal z WTS Spartą Wrocław

PRO-TRANS nadal z WTS Spartą Wrocław

Wrocławska firma PRO-TRANS, hurtownia działająca na rynku instalacyjno-hydraulicznym od początku sezonu 2023 ponownie wspiera nasz klub. To już drugi rok naszej współpracy.

– Nasza firma wierzy w siłę sportu i jego pozytywny wpływ na życie ludzi. Dlatego z radością przedłużamy współpracę ze Spartą, która jest dla nas inspiracją i motywacją do działania. Cieszymy się, że możemy działać razem z drużyną i jej kibicami, którzy zawsze potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę na trybunach. To dla nas niesamowite doświadczenie być częścią takiego zespołu! – mówi Arkadiusz Woźniakowski, właściciel PRO-TRANS.

– Cieszymy się, że PRO-TRANS kontynuuje współpracę z klubem. Drugi rok współpracy często jest kluczowy z naszego punktu widzenia. Statystki pokazują, że jeśli sponsor po swoim pierwszym sezonie zaangażowania chce podpisać kolejną umowę, zostaje z nami na wiele lat. Liczę na podtrzymanie statystyki i wierzę, że nie inaczej będzie w przypadku PRO-TRANS – komentuje Andrzej Rusko, Prezes WTS. 

Wrocławska firma PRO-TRANS zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów do wykonania instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych. Obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze i deweloperskie.

Więcej na stronie internetowej: www.protrans.wroclaw.pl