Popełniliśmy zbyt dużo błędów

Po przegranym spotkaniu z Lechmą Startem Gniezno żużlowcy Betardu Sparty Wrocław wypowiedzieli się na jego temat w pomeczowej konferencji. Głos zabrał także menedżer naszej drużyny, Piotr Baron.

Piotr Baron: Gratulacje dla drużyny z Gniezna, bo dziś jechała doskonale. Mieliśmy dużo wpadek, trochę defektów i ogólnie popełniliśmy sporo błędów. Mecz był dość wyrównany do pewnego momentu, potem jednak przestał nam układać tak, jakbyśmy tego chcieli i w konsekwencji przegraliśmy.

Tai Woffinden: Znajomość toru na pewno pomogła mi w dzisiejszym występie. Szkoda dwóch pierwszych biegów, z których nie jestem zadowolony. Nie pomogły nam również defekty mój i Petera Ljunga, przez co straciliśmy kilka punktów. Cieszę się, że zostałem ciepło przyjęty przez kibiców, za co chciałem podziękować.

Tomasz Jędrzejak: Mój dzisiejszy wynik uważam za słaby i na pewno nie jestem z niego zadowolony. Mecz na początku był bardzo wyrównany, potem niestety zabrakło moich punktów. Nie dawałem rady na tym torze i gospodarze byli ode mnie lepsi. Jako zespół także nie ustrzegliśmy się błędów, z których trzeba wyciągnąć wnioski i jechać dalej.