Pol-Motors sponsorem klubu!

Firma Pol-Motors nowym Sponsorem Głównym żużlowców Betardu Sparty Wrocław!

Salon i serwis Forda mieści się w nowoczesnej siedzibie, spełniającej najwyższe standardy europejskie, w którym jest zaprezentowana pełna oferta samochodów marki Ford. Salon oferuje również testowanie wybranego samochodu podczas bezpłatnej jazdy próbnej, a po zakupie – możliwość skorzystania z szeregu programów serwisowych i lojalnościowych dla klientów Pol-Motors.

Salon sprzedaży i serwis samochodów marek Hyundai i Suzuki mieści się przy ul. Kamiennej. W nowoczesnym budynku na powierzchni niemal 900 m2 prezentowane są wszystkie modele obu marek. Mieści się tam również jedyny we Wrocławiu salon sprzedaży motocykli Suzuki.

W każdym z salonów Pol-Motors można także dokonać wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu, leasingu oraz ubezpieczeniem samochodu na korzystnych, preferencyjnych warunkach.

W celu sprawnej wymiany samochodu przez Klientów, w firmie została powołana specjalna sekcja samochodów używanych. Oferuje ona bezpłatną wycenę pojazdu, odkup i sprzedaż samochodów różnych marek z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. 

Dziękujemy firmie Pol-Motors za wsparcie i liczymy na długą i owocną współpracę!