Piotr Baron najlepszy!

Rozdano statuetki w 63. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na najlepszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku! Zwycięzcy odebrali nagrody podczas Dolnośląskiej Gali Sportu w Narodowym Forum Muzyki, wzięło w niej udział aż 1500 sportowców, trenerów i działaczy.
Miło nam poinformować, że najlepszym trenerem 2015 roku wybrano szkoleniowca Betardu Sparty Wrocław, Piotra Barona! „Pierre” doprowadził naszą drużynę w ubiegłym sezonie do srebrnego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski, co zdobyło sobie największe uznanie wśród głosujących kibiców.

Trzecie miejsce w kategorii „najlepszy sportowiec” zdobył Maciej Janowski, który ma za sobą bardzo udany rok. Oprócz srebra DMP „Magic” zapisał na swoim koncie tytuł Indywidualnego Mistrza Polski oraz siódme miejsce w generalnej klasyfikacji Grand Prix. W tej samej kategorii dziewiąte miejsce zajął Maksym Drabik. Wszystkim wyróżnionym Spartanom gratulujemy!