Pierwszy dzień treningów za nami

Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław rozpoczęli w czwartek pierwszy etap przygotowań do niedzielnego spotkania ENEA Ekstraligi z Dospelem Włókniarzem Częstochowa.

Nasi zawodnicy wrócili dzisiaj do treningów na Stadionie Olimpijskim, który w zeszłym tygodniu był dla nas wyłączony z użytkowania. Obiekt przejęli wówczas harleyowcy, którzy zorganizowali tam swój zlot. Dzisiaj Spartanie jeździli wraz z żużlowcami ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovii Ostrów Wielkopolski, którzy przed meczem z Unią Leszno ugościli naszych zawodników możliwością treningów na swoim torze.

Menedżer Piotr Baron miał dzisiaj do dyspozycji Tomasza Jędrzejaka, Zbigniewa Sucheckiego, Łukasza Bojarskiego, Patryka Malitowskiego, Patryka Dolnego oraz Mike’a Trzensioka. W najbliższym czasie do składu dołączyć mają kolejni zawodnicy. Do meczu z Włókniarzem będziemy się przygotowywać także w piątek i w sobotę – jeżeli nie przeszkodzi nam pogoda, menedżer Baron nie wykluczył możliwości zorganizowania w któryś z tych dni dwóch treningów.