Opal Wrocław przedłuża umowę z Klubem

Opal Wrocław przedłuża umowę z Klubem

Przed nami kolejny sezon współpracy z firmą Opal Wrocław – ogólnopolskim producentem architektonicznych konstrukcji aluminiowych. Tradycyjnie, firma obejmie patronatem bieg numer 4.

Na wsparcie firmy Opal Wrocław możemy liczyć niezmiennie od wielu lat. Tak solidny Partner jest absolutnie bezcenny dla każdego klubu sportowego. Cieszymy się, że w kolejnym sezonie spotkamy się na Stadionie Olimpijskim – mówi Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Wizja rozwoju klubu przedstawiona przez Prezesa Andrzeja Rusko jest zbieżna z naszym postrzeganiem biznesu. – mówi Krzysztof Haber, Prezes Opal Wrocław – Nasza firma zawsze chętnie podejmuje się realizacji ambitnych projektów, a właśnie takie cele ma WTS Sparta Wrocław.

Firma Opal Wrocław zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem ślusarki aluminiowej dla potrzeb budownictwa. Produkty naszego Sponsora znajdują zastosowanie w obiektach o różnym charakterze i przeznaczeniu: w budynkach użyteczności publicznej, uczelniach i szkołach, obiektach o charakterze biurowym, handlowo-usługowym oraz sportowym. Opal Wrocław podejmuje się także realizacji prac na zlecenie indywidualnych, prywatnych odbiorców. Konstrukcje aluminiowe wykonujemy zgodnie z projektem architektonicznym oraz wymaganiami stawianymi przez Inwestora lub Generalnego Wykonawcę robót budowlanych.

Więcej o naszym Sponsorze na www.opal.wroclaw.pl