Żegnaj, Danielu

Żegnaj, Danielu

WTS Sparta Wrocław z wielkim smutkiem i żalem przyjęła wiadomość o nagłej śmierci Daniela Nowaka, wieloletniego przyjaciela Klubu. W miniony piątek pożegnaliśmy Daniela na cmentarzu na wrocławskich Pawłowicach.

Daniel Nowak od zawsze był kibicem wrocławskiej drużyny. Bardzo często gościł wraz z rodziną na trybunach Stadionu Olimpijskiego. Kibicował podczas meczów wyjazdowych. Był ze Spartą również wtedy, gdy nasz domowy obiekt był w trakcie remontu i musieliśmy gościnnie jeździć na innych stadionach.

Był z nami w trudnych momentach, kiedy drużyna walczyła o utrzymanie w Ekstralidze, ale był z nami także w lepszych czasach. Wspólnie świętowaliśmy medale drużynowych mistrzostw Polski, razem dopingowaliśmy naszych zawodników podczas rywalizacji w Grand Prix.

Pasją do żużla Daniel zaraził swoich współpracowników, a przede wszystkim właściciela firmy Chemeko, która została Sponsorem Strategicznym i jest z Klubem do dziś.

Relacje Daniela z zawodnikami drużyny były bliskie i osobiste, zawsze wzbudzał uśmiech, tryskał humorem, był pełen optymizmu.

Odszedł przedwcześnie, miał zaledwie 45 lat. Składamy głębokie i szczere wyrazy współczucia córce i synowi Daniela, mamie, siostrze oraz najbliższej rodzinie.

Będzie nam Ciebie, Danielu, bardzo brakowało.

Zarząd, Zawodnicy i Pracownicy Klubu WTS