MAK i Superpolisa jadą razem z WTS

MAK i Superpolisa jadą razem z WTS

Do grona sponsorów Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego w sezonie 2022 dołącza Grupa MAK, w skład której wchodzą MAK Investments S.A. oraz Superpolisa Ubezpieczenia, spółki specjalizujące się w pośrednictwie ubezpieczeniowym. W sezonie 2022 logo firmy Superpolisa Ubezpieczenia pierwszy raz znajdzie się m.in. na kevlarach zawodników oraz w przestrzeni Stadionu Olimpijskiego.

Grupa MAK specjalizuje się w obsłudze zaawansowanych programów z zakresu ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, majątkowych, odpowiedzialności cywilnej oraz finansowych. Od wielu lat należy do ścisłej czołówki brokerów ubezpieczeniowych na krajowym rynku i jest największą w branży firmą z polskim kapitałem.

W Grupie MAK aktywnie szukamy możliwości angażowania się w ciekawe przedsięwzięcia. Od prawie dwudziestu lat inwestujemy w najlepszych polskich pięściarzy zawodowych. W tym czasie udało nam się doprowadzić trójkę z nich do tytułu mistrzów świata. W 2022 roku zdecydowaliśmy się wesprzeć mistrzów w innej dyscyplinie – najlepszą drużynę polskiego żużla, WTS Spartę Wrocław. Jestem przekonany, że wszystkie zaangażowane we współpracę podmioty skorzystają na niej zarówno jakościowo, jak i wizerunkowo Głęboko wierzymy, że tak jak i w ubezpieczeniach, tak i w sporcie będziemy wspólnie osiągali tylko najwyższe cele – mówi Andrzej Wasilewski, Prezes Zarządu MAK Investments

Superpolisa zaś zajmuje się porównaniem i sprzedażą produktów 30 największych ubezpieczycieli. Celem marki jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia.

Superpolisa Ubezpieczenia to wieloletni partner w sporcie dla najlepszych polskich pięściarzy, w tym wielokrotnych mistrzów świata. W sezonie 2022 postanowiliśmy, że rozpoczniemy współpracę wspierającą najlepszych polskich żużlowców, właśnie dlatego wybór padł na Mistrza Polski 2021 roku, WTS Spartę Wrocław. Cieszymy się, gdy możemy inwestować w zawodników i ich rozwój, a logo Superpolisa Ubezpieczenia pojawia się tam, gdzie prym wiedzie profesjonalizm i oddanie. Chcemy być partnerem godnym zaufania. Mamy nadzieję, że to początek wieloletniej współpracy, która pozwoli nam również zrealizować nasze cele marketingowe. – mówi Jakub Nowiński, Prezes Zarządu Superpolisa Ubezpieczenia.

Bardzo cieszymy się z kolejnego znaczącego transferu do naszej niezawodnej drużyny Partnerów i Sponsorów. Podobnie jak nasi nowi Partnerzy, mam nadzieję, że to początek kolejnej dla nas wieloletniej współpracy, na której korzystają obie strony – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Więcej o naszym nowym Sponsorze na stronie: www.makubezpieczenia.pl