Macron nowym partnerem technicznym Betard Sparty Wrocław!

Macron nowym partnerem technicznym Betard Sparty Wrocław!

W sezon 2024 wjeżdżamy z nowym partnerem technicznym – włoską marką Macron. Tym samym Betard Sparta Wrocław dołącza do grona takich sportowych marek jak Crystal Palace, Wrexham FC czy Real Sociedad.

Wywodząca się z włoskiej Bolonii marka Macron jest także choćby oficjalnym partnerem technicznym UEFA i ubiera wszystkich sędziów meczów piłkarskich w europejskich rozgrywkach – z meczami UEFA Champions League na czele. Betard Sparta Wrocław to pierwszy w historii żużlowy klub w portfolio Macrona.

Nowy partner techniczny już dostarczył naszym zawodnikom najwyższej jakości sprzęt na rozpoczynające się właśnie przedsezonowe zgrupowanie w hiszpańskim Calp. W strojach marki Macron Spartanie będą rywalizować w PGE Ekstralidze przez co najmniej najbliższe trzy sezony.

Rozpoczęcie współpracy z marką Macron to także świetna wiadomość dla wrocławskich kibiców. Już teraz w sklepie kibica WTS pojawiły się pierwsze nowe gadżety klubowe marki Macron, a kolejne nowości będą pojawiać się regularnie przez cały okres trwania umowy.