Loombard.pl Sponsorem WTS Sparty Wrocław!

Loombard.pl Sponsorem WTS Sparty Wrocław!

WTS Sparta Wrocław ma nowego Sponsora. To loombard.pl – największa w Polsce i jedna z największych tego typu firm na świecie oferująca pozyskanie gotówki w prosty i natychmiastowy sposób. Firma prowadzi skup oraz sprzedaż wszelkich przedmiotów użytecznych, elektroniki, biżuterii, pojazdów. Bardzo atrakcyjne warunki oraz jej atrakcyjność w stosunku do oferty konkurencji pozwoliły zdobyć jej jak dotychczas rzeszę milionów klientów. Liczymy na to, że nasi kibice również nimi pozostaną oraz cieszymy się z nawiązania współpracy i nie mamy wątpliwości, że przyniesie ona korzyści obu partnerom.

Firma loombard.pl wywodzi się z Wrocławia i funkcjonuje od 1994 roku. Dziś swoim zasięgiem obejmuje cały kraj – posiada ponad 750 placówek w 364 miastach. Wiele z punktów pracuje całodobowo, inne siedem dni w tygodniu.

– Sponsorowanie WTS Sparty Wrocław traktujemy jako inwestycję w dalszy rozwój naszej firmy. Reklama poprzez sport to świetne narzędzie do promowania swojej marki i usług. My sięgnęliśmy po to narzędzie z wielką satysfakcją, zwłaszcza, że od wielu lat jesteśmy zapalonymi kibicami żużla – powiedział Jacek Charkowski, właściciel i założyciel loombard.pl.

Paweł Wiśniewski, współwłaściciel firmy i główny wspólnik Jacka Charkowskiego, to kolekcjoner kevlarów żużlowych pochodzących z aukcji charytatywnych m.in. Taia Woffindena, Macieja Janowskiego Maksyma Drabika, Vaclava Milika i wielu innych czołowych zawodników świata.

– Od lat wspieramy WTS Spartę Wrocław z trybun Olimpijskiego. Patrząc z zewnątrz na to, jak funkcjonuje klub, widzieliśmy w WTS-ie godnego i stabilnego partnera. Teraz jesteśmy częścią dużej grupy przedsiębiorców, którzy wspierają klub. To dla nas wielka satysfakcja – stwierdził Paweł Wiśniewski.

Z pozyskania nowego partnera cieszy się Andrzej Rusko, Prezes WTS. – Każdy nowy sponsor to powód do radości. Wierzę, że podpisanie umowy z firmą loombard.pl to początek wieloletniej współpracy, która będzie owocna dla każdej ze stron. Witamy na pokładzie! – powiedział Andrzej Rusko.

Pełną ofertę Sponsora WTS Sparty oraz internetowy sklep firmy można znaleźć na www.loombard.pl.