LOOMBARD.PL POZOSTAJE SPONSOREM WTS SPARTY WROCŁAW

LOOMBARD.PL POZOSTAJE SPONSOREM WTS SPARTY WROCŁAW

Wrocławska spółka decyduje się na wsparcie Klubu po raz czwarty z rzędu. Loombard.pl to największa w Polsce i jedna z największych tego typu firm w Europie oferującej pozyskanie gotówki w prosty i natychmiastowy sposób.

Firma loombard.pl prowadzi skup oraz sprzedaż wszelkich przedmiotów użytecznych, elektroniki, biżuterii czy pojazdów. Funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Dziś swoim zasięgiem obejmuje cały kraj – posiada ponad 760 placówek w 364 miastach. Na początku maja 2023 firma otworzyła kolejny punkt Wrocław ul. Wojanowska 13 (Stabłowice).

– Dziękujemy za kolejny rok wsparcia Klubu. Stabilny i solidny partner to dla nas wyjątkowa wartość, dlatego cieszy nas kontynuacja zaangażowania przez Loombard.pl – komentuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

– Sponsorowanie Klubu traktujemy dwutorowo – z jednej strony to inwestycja w dalszy rozwój firmy dzięki promocji naszej marki poprzez sport. Druga, to już ta czysto kibicowska. Jesteśmy fanami żużla, chodzimy na mecze na Olimpijskim i wsparcie Klubu to dla nas również satysfakcja i powód do dumy – mówi Jacek Charkowski, właściciel i założyciel loombard.pl.

– Od lat wspieramy WTS Spartę Wrocław z trybun Olimpijskiego. Patrząc z zewnątrz na to jak funkcjonuje klub, widzieliśmy w WTS-ie godnego partnera, w pierwszym roku współpracy zobaczyliśmy jak to wygląda wewnątrz klubu. Teraz od czterech lat jesteśmy częścią tej żużlowej grupy przedsiębiorców, którzy wspierają klub. To dla Nas wielka satysfakcja – stwierdził Paweł Wiśniewski.

Pełną ofertę Sponsora WTS Sparty oraz internetowy sklep firmy można znaleźć na www.loombard.pl