Krajewski Konstrukcje kolejny rok z WTS!

Krajewski Konstrukcje kolejny rok z WTS!

Krajewski Konstrukcje to wieloletni sponsor wrocławskiego klubu. W nadchodzącym sezonie, podobnie jak w latach ubiegłych Firma będzie Sponsorem Głównym naszego Klubu.

Ciesze się, że sezon 2019 będzie kolejnym rokiem współpracy mojej firmy z klubem WTS Sparta Wrocław. Jestem przekonany, że przynosi ona wymierne sukcesu obu stronom. Z radością patrzę na pełne trybuny Stadionu Olimpijskiego i naszą młodą ambitną drużynę – mówi Sebastian Krajewski, właściciel firmy Krajewski Konstrukcje.

Sponsorzy, tacy jak firma Krajewski Konstrukcje, którzy są z Klubem przez wiele lat są szczególnie cenni, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy coraz mniej uwagi przykłada się do wartości takich, jak lojalność i oddanie. Niezwykle cieszę się, że WTS od tylu sezonów, niezmiennie od okoliczności może liczyć na wsparcie takiego Sponsora – mówi Prezes WTS, Andrzej Rusko.

Firma Krajewski Konstrukcje, powołana i sukcesywnie rozwijana przez Prezesa Sebastiana Krajewskiego, działa na rynku budowlanym, a specjalizuje się głównie w:

  • projektowaniu hal, zakładów produkcyjnych, obiektów magazynowych, handlowych itp.,
  • projektowaniu, wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych,
  • wykonawstwie lekkich obudów dachów i ścian,
  • realizacji inwestycji również w Generalnym Wykonawstwie.

Więcej na stronie internetowej naszego Sponsora Głównego: www.krajewski-konstrukcje.pl

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Sponsora i oczywiście polubienia jego fanpage’a: tutaj! A na naszym profilu znajdziecie konkurs związany z powyższym komunikatem.