Kozłowski Wędliny nadal z WTS Spartą Wrocław

Kozłowski Wędliny nadal z WTS Spartą Wrocław

Producent wysokiej jakości rzemieślniczych wędlin i mięs – firma Kozłowski Wędliny – przedłuża współpracę z Klubem i w sezonie 2024 nadal będzie Sponsorem Główny WTS Sparty Wrocław.

Rozpoczynając w ubiegłym roku współpracę z klubem WTS Sparta Wrocław byliśmy podekscytowani i zastanawialiśmy się nad efektami, które możemy osiągnąć.  Już dzisiaj mogę powiedzieć , że była to bardzo dobra decyzja. Pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz bardzo pozytywne opinie na temat Naszych produktów sprawiły, że w kolejnym sezonie zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze działania. – mówi członek zarządu Szymon Kozłowski.

Z radością przedłużamy umowę z firmą Kozłowski Wędliny. Nasz Partner nie tylko zdecydował się na dalszą współpracę z Klubem, ale także zwiększył swoje zaangażowanie. Najważniejsze jednak, że firma Kozłowski Wędliny zrealizowała dzięki współpracy z WTS Spartą zakładane cele marketingowe. To dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszej pracy. – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Firma Zakłady Mięsne Kozłowski Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części województwa wielkopolskiego w miejscowości Wielichowo-Wieś. Założycielem jest Mistrz w rzemiośle Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Maciej Kozłowski. Obecnie na blisko 7 tys. m hal produkcyjnych przetwarzamy ponad 500 ton mięsa miesięcznie. Asortyment produktów jest bardzo szeroki. Firma specjalizuje się w produkcji wędlin podsuszanych tj. krakowska sucha i kiełbasa krucha. Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu doskonale się rozumiemy. Mamy do siebie pełne zaufanie zarówno w życiu prywatnym jak i biznesie. Wspólnie mierzymy się z przeciwnościami i szukamy możliwości rozwoju. Jednak nasza firma to nie tylko rodzina Kozłowskich. To także, a może przede wszystkim nasi pracownicy, którzy każdego dnia dokładają starań, aby na stołach naszych klientów mogło pojawić się najlepsze mięso oraz wędliny. Nasze hasło brzmi „Wędliny dla całej rodziny” i nie jest ono przypadkowe, ponieważ będąc rodzinną firmą wiemy doskonale, że rodzina to podstawa i zasługuje na wszystko co najlepsze.

Więcej o naszym Sponsorze Głównym na stronie: www.kozlowskiwedliny.pl