Komunikat dotyczący biletów na 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski we Wrocławiu

Komunikat dotyczący biletów na 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski we Wrocławiu

Drodzy Kibice,


30 i 31 lipca 2021 roku we Wrocławiu odbędą się dwie rundy FIM Speedway Grand Prix – 2021 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland Round 3 i 4.


Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat sprzedaży biletów na te imprezy.

Runda 3 – piątek – 30 lipca 2021


W najbliższy czwartek, 1 lipca o godzinie 14.00 rozpoczniemy przedsprzedaż biletów na imprezę 30 lipca, dla kibiców z grupy Najwierniejsi 2020.

W piątek, 2 lipca o 14.00 rozpocznie się przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów.

Sprzedaż otwarta ruszy we wtorek, 6 lipca o 14.00.

Cennik jest dostępny w zakładce „Cennik” na stronie bilety.wts.pl


Runda 4 – sobota – 31 lipca 2021

Po pierwsze, przypominamy, że na imprezę sobotnią (31 lipca) obowiązują bilety zakupione na imprezę, której pierwotnym terminem był 1 sierpnia 2020 roku.

Z uwagi na obecnie obowiązujące przepisy prawa, na imprezie 50% miejsc może być zajęte przez osoby niezaszczepione. W związku z tym do wszystkich posiadaczy biletów na to wydarzenie wyślemy zapytanie o dobrowolne oświadczenie o zaszczepieniu. W przypadku zebrania odpowiedniej liczby deklaracji osób zaszczepionych ruszymy ze sprzedażą biletów na to wydarzenie. Termin ewentualnego startu sprzedaży będziemy podawać w kolejnych komunikatach.

Z uwagi na Państwa zapytania, uruchomimy możliwość przełożenia biletu z imprezy sobotniej na piątkową. Możliwość taka będzie w terminie od 5 do 6 lipca (od poniedziałku od 14.00). W tym celu należy przejść normalną procedurę zakupu biletu i jako rodzaj biletu wybrać opcję „Wymiana biletu 1 zł”. Koszt wymiany to 1 złotych i oznacza, że wymieniacie Państwo bilet sobotni na bilet piątkowy.


Jednocześnie przypominamy, że bilety są personalizowane i nie ma możliwości zmiany danych na bilecie. Nie prowadzimy również zwrotów biletów.